Bezochte plaatsen

#ContinentLandStadGebruikerLeeftijdParkenLandenContinenten
1000+
1EuropaVerenigd KoninkrijkThe Royal Town of Sutton ColdfieldGeorge591353756
2EuropaIerlandDublinRichard401179726
500+
3EuropaDuitslandAachenAnita50820575
4EuropaDuitslandKasselLutz52788456
5EuropaDuitslandTina42752283
6Noord-AmerikaUSAQueensMartin53711365
7EuropaDuitslandEssenVolker34615323
8EuropaDuitslandFrankfurtFelix32568515
9Noord-AmerikaUSASilver SpringRick32535346
10EuropaVerenigd KoninkrijkGavin39525505
400+
11EuropaDuitslandNeussSven40431304
12EuropaDuitslandMünchenFelix39429283
13EuropaNederlandBaarnWilco42427225
14EuropaVerenigd KoninkrijkLondonSteve41423193
EuropaDuitslandLauf an der PegnitzSusanne48423284
16EuropaZwitserlandBernMathias38414283
300+
17EuropaDuitslandDinslakenSascha36382203
18EuropaFrankrijkUckangeJoseph30376183
19EuropaDuitslandLars34368223
20EuropaNederlandBoxmeerDirk30344214
21EuropaFrankrijkParisJean-baptiste34333294
22EuropaVerenigd KoninkrijkRichard34332284
23EuropaDuitslandDuisburgMichael34331172
24EuropaDuitslandHamburgNico41330203
25EuropaDuitslandDüsseldorfWolfgang50329193
26EuropaVerenigd KoninkrijkAndy48324243
27EuropaVerenigd KoninkrijkNic35303233
28Noord-AmerikaUSAWashingtonCy51302223
250+
29Noord-AmerikaUSAGlassboroBill41298183
30Noord-AmerikaUSAChicagoJim54296133
31EuropaDuitslandDuisburgStephan41295164
EuropaDuitslandDarmstadtThomas46295202
33Noord-AmerikaUSAChicagoBetty62290183
EuropaDuitslandMartin33290161
EuropaVerenigd KoninkrijkNew HawRobin72290123
36EuropaDuitslandDirk54288213
37EuropaVerenigd KoninkrijkCambridgeJordan23285193
38Noord-AmerikaUSAOrlandoJames33283173
39EuropaDuitslandMünchenSven40276173
40EuropaDuitslandDresdenEric Christopher30274203
41EuropaVerenigd KoninkrijkStratford-upon-AvonJames21267173
42EuropaLuxemburgGeorges54266172
EuropaNederlandDordrechtSimon24266213
44EuropaBelgiëWillebroekJonathan26264172
45EuropaDenemarkenJeppe50261223
46EuropaDuitslandDuchrothPatrick34259203
200+
47EuropaNederlandKaatsheuvelRemko38248184
48Noord-AmerikaUSAJoe53246113
49EuropaNederlandBjoern35244183
50Noord-AmerikaUSANew York CityJerry53241193
51Zuid-AmerikaBraziliëRio de JaneiroMaria Renata36237235
52EuropaDuitslandSascha48234103
53EuropaVerenigd KoninkrijkManchesterNeil30231204
54Noord-AmerikaUSALos AngelesDerek4122293
EuropaBelgiëLandenSammy34222163
56EuropaDuitslandKoblenzMichael40220173
57EuropaDuitslandQuedlinburgToni31219133
58EuropaBelgiëAarschotBjorn32218162
EuropaDuitslandMarkus40218142
EuropaDuitslandAlsdorfMarkus42218152
61EuropaDuitslandKrefeldRene24216132
62Noord-AmerikaUSAFredericksburgMichael27215113
63EuropaVerenigd KoninkrijkManchesterDavid50209204
EuropaDuitslandLemgoJan-Arne41209173
EuropaDuitslandJülichJanek24209132
66EuropaVerenigd KoninkrijkHaltwhistleDavid55208133
67EuropaDuitslandHeidenheim an der BrenzHenni38206161
68EuropaBelgiëAntwerpenIgnace24205223
69EuropaVerenigd KoninkrijkKelsey37202172
EuropaDuitslandTom35202162
71EuropaDuitslandAndernachKai43201153
EuropaDuitslandMarkus38201204
73EuropaNoorwegenEven49200394
EuropaDuitslandKölnRoman47200142
150+
75Noord-AmerikaUSAMadison HeightsAnna44198144
EuropaDuitslandBöblingenVolker41198163
77Noord-AmerikaUSASierra VistaAntoine40196193
Noord-AmerikaUSAMechanicsburgJason3919621
EuropaDuitslandDüsseldorfOliver47196132
80Noord-AmerikaUSARaleighChelsea2619511
81EuropaFrankrijkMartiguesGaga33194173
EuropaZwedenNorrköpingJanne57194203
83EuropaBelgiëLokerenMario44192183
Noord-AmerikaUSAClevelandVejas32192144
85EuropaBelgiëAntwerpenTristan40191162
86EuropaBelgiëRein34190203
87EuropaDuitslandDennis31188193
EuropaDuitslandMarcus45188233
89EuropaDuitslandKarlsruheFlorian41186162
90EuropaBelgiëElke27185172
91EuropaDuitslandBöblingenHeiko50183152
92Noord-AmerikaUSAPrinceton TownshipJules3118292
93EuropaVerenigd KoninkrijkChris51181153
94EuropaBelgiëHuldenbergKris39179183
95EuropaDuitslandDominik27175143
96EuropaDuitslandBochumThorsten49172142
97EuropaBelgiëJo49171122
EuropaDuitslandTroisdorfMarina32171102
99EuropaDuitslandRiedstadtDaniel32170121
100Noord-AmerikaUSANathan3216862
101Noord-AmerikaUSATennesseeMatt40167113
102Noord-AmerikaCanadaMarc37166184
EuropaVerenigd KoninkrijkOwain28166164
104EuropaBelgiëKortrijkDries29165112
EuropaNederlandEpeJeroen53165122
106EuropaDuitslandBielefeldFelix27164122
107EuropaBelgiëRoeselareMatthias30160132
108EuropaNederland's-HertogenboschLinda39157195
EuropaDuitslandMaulburgMarco42157143
EuropaNederland's-HertogenboschMartijn44157195
111Noord-AmerikaUSAAndrew31154113
EuropaDuitslandWalsrodeJonas29154142
EuropaDuitslandStephan36154121
114EuropaBelgiëAffligemLennert20153132
115EuropaDuitslandWaldalgesheimFrank39152122
116EuropaBelgiëGentFrederik28151143
EuropaDuitslandHildenStefan3615192
100+
118EuropaVerenigd KoninkrijkBillingshurstWilliam27149164
119EuropaDuitslandChristian25148153
120EuropaZwitserlandKüsnachtDaniel42145235
121EuropaDuitslandBuchholz in der NordheideEike-Erik31142163
EuropaBelgiëAarschotHermans38142132
123EuropaDuitslandMartin3514191
EuropaVerenigd KoninkrijkStoke-on-TrentWill31141143
EuropaBelgiëVeurneWilly29141153
126EuropaDuitslandTobias33140143
127EuropaFrankrijkLilleAnthony29139113
Noord-AmerikaUSACasey3813941
129EuropaBelgiëBob4013771
130EuropaDuitslandAndre42136102
Noord-AmerikaUSASan DiegoJeremy27136113
EuropaDuitslandDorstenMarvin24136132
133Noord-AmerikaUSAGlenn3213542
134EuropaBelgiëStabroekGlenn29134245
EuropaVerenigd KoninkrijkShenfieldJames40134214
EuropaDuitslandInning am AmmerseePaul20134131
137EuropaDuitslandLangerweheMalte34133111
138Noord-AmerikaUSADavid2813242
EuropaNederlandHilversumDennis3513292
140Noord-AmerikaUSALouisvilleCorey2613162
EuropaDuitslandGießenDaniel32131133
142AziëVerenigde Arabische EmiratenDubaiDavid46130183
EuropaBelgiëMerelbekeJoren31130122
EuropaBelgiëTimothy33130133
145Noord-AmerikaUSARussell2812843
146EuropaVerenigd KoninkrijkAndrew37124122
147EuropaOostenrijkWienAlexander37123163
148EuropaNoorwegenJoakim29121153
149EuropaDenemarkenHorsensNick32120132
150EuropaNederlandOmmenRobin30119143
EuropaDuitslandCologneTracy58119142
152EuropaDuitslandAdrian33118215
153Noord-AmerikaUSASan FranciscoAndrew3111683
154Noord-AmerikaUSALas VegasKeltan1811472
155EuropaDuitslandHannes35113214
Noord-AmerikaUSABrooklynJonathan33113133
157Noord-AmerikaUSAAntonio2611294
EuropaFrankrijkCréteilEric51112153
159EuropaNederlandVeldhovenDennis42111103
Noord-AmerikaCanadaKitchenerIain37111123
EuropaDuitslandDelmenhorstTom28111153
162Noord-AmerikaUSAAnthony2811032
EuropaDuitslandBad Münder am DeisterLars3911061
EuropaNederlandMarvin3011091
165EuropaDuitslandRauenbergChristian27109112
EuropaNederlandMartijn28109122
Noord-AmerikaUSAVictoria3310992
168EuropaFrankrijkKintzheimAlexandre23108163
EuropaDuitslandMünsterBastian3710861
EuropaDuitslandLüdenscheidGeorg Alexander4410851
171Noord-AmerikaUSAArielle2910732
EuropaDuitslandJoscha32107103
EuropaDuitslandHeinsbergStephan30107112
174EuropaDuitslandKerstin3710651
EuropaDuitslandHamburgMike20106122
EuropaDuitslandRoland38106112
177EuropaDuitslandKölnChristian35105113
178EuropaBelgiëTurnhoutTim2610371
179Noord-AmerikaUSAJonathan3610283
180EuropaDuitslandSandra4010161
EuropaDuitslandHanoverStefan49101112
EuropaBelgiëYves28101112
50+
183EuropaDuitslandJasmin159961
EuropaBelgiëKalmthoutJens2499132
Noord-AmerikaUSAWaukeeThad4199113
EuropaVerenigd KoninkrijkAylesburyTom3899122
EuropaNederlandEindhovenYouri2599194
188EuropaVerenigd KoninkrijkCharlotte2797112
189Noord-AmerikaUSAWoodridgeSteve399673
190EuropaDuitslandHamelnAmarda289592
EuropaVerenigd KoninkrijkGillinghamPaul5195102
EuropaDuitslandWillichTobias279592
193Noord-AmerikaUSADaytonAdam299442
EuropaSpanjeAlicanteQuique2994123
195EuropaDuitslandMettmannMichael4093132
196Noord-AmerikaUSANew BedfordChris239211
197Noord-AmerikaUSANew YorkMichael289154
Noord-AmerikaUSAWindsorTom529131
199Zuid-AmerikaBraziliëSão PauloLucas Ferraz399093
EuropaItaliëMatteo3390143
EuropaItaliëLissoneMatteo3690123
202EuropaDuitslandArne2989144
EuropaZwitserlandDaniel3989163
EuropaFrankrijkLyonJulien4289143
Noord-AmerikaCanadaTorontoNicholas358962
EuropaDuitslandFrankfurt am MainSimon3089112
EuropaDuitslandHannoverSven308991
208EuropaFrankrijkReimsAlexandre3388123
Noord-AmerikaUSABeaver FallsJason488821
Noord-AmerikaUSAButlerPaul248893
211EuropaItaliëLissoneAlessandra3687123
212EuropaFrankrijkRexpoëdeBenoit3886102
Noord-AmerikaUSAEdwardsvilleJason378672
Noord-AmerikaUSAMichelle388672
215Noord-AmerikaUSARichmondKyle298592
EuropaBelgiëMatthieu3685103
EuropaDuitslandIserlohnSebastian348582
Noord-AmerikaUSAWest OrangeTruman188532
219Noord-AmerikaCanadaTorontoJeff428472
EuropaDuitslandChemnitzMarc3084143
EuropaZwitserlandNathalie2484122
222EuropaDenemarkenVærløseLars3283113
EuropaVerenigd KoninkrijkMilton KeynesMartyn2683102
EuropaFrankrijkMarne-la-ValléeMathis2483194
225Noord-AmerikaUSAMarc268252
EuropaDuitslandMatthias2482121
227Noord-AmerikaUSAPensacolaGlenn688121
EuropaNederlandEindhovenSavannah118183
EuropaDuitslandKarlsfeldWolfgang438192
230Noord-AmerikaUSAEast NorthportDan248021
EuropaDuitslandKölnDenise3980153
EuropaFrankrijkParisJérémie3080122
233Noord-AmerikaUSADaniel267982
Noord-AmerikaUSAPear197972
235EuropaVerenigd KoninkrijkBrierley HillKelly3678132
EuropaDuitslandMaximilian2578113
Noord-AmerikaUSARyan387841
238Noord-AmerikaUSARick507721
EuropaDuitslandMerzigSimon2877143
EuropaDuitslandHamburgTom3477123
Noord-AmerikaUSAVinny497721
242EuropaZwitserlandZürichTony3176183
EuropaBelgiëYelle2576111
244EuropaVerenigd KoninkrijkScarboroughAdam3075143
Noord-AmerikaUSASan DiegoAndrew267552
EuropaDuitslandMannheimMarkus3775113
247EuropaVerenigd KoninkrijkEddie3974122
EuropaDuitslandBochumFelix2574112
EuropaFrankrijkChâlons-en-ChampagneMathieu337492
EuropaFrankrijkParisPierre3474123
251EuropaDuitslandHannoverYvonne297391
252Noord-AmerikaUSANew Smyrna BeachAndrew4572103
EuropaZwitserlandManuel3172112
EuropaDuitslandHeidelbergMara3072112
Noord-AmerikaUSANaugatuckMichael367252
256Noord-AmerikaUSAMichiganDavid467121
EuropaDuitslandBarumKris3171111
EuropaNederlandHelmondMisha3571122
EuropaDuitslandNico197171
Noord-AmerikaUSAVincent177121
261Noord-AmerikaUSAAtascaderoAndrew377083
Noord-AmerikaUSASanta CruzBob1670216
EuropaDuitslandSankt AugustinLuis2070122
Noord-AmerikaUSAColumbusMarcus327042
EuropaVerenigd KoninkrijkNicky4170124
EuropaVerenigd KoninkrijkVik4370103
EuropaFrankrijkXavier4370133
268EuropaSpanjeMadridAntonio4969113
EuropaVerenigd KoninkrijkDavid3069102
AustraliëAustraliëAdelaideJohn446963
EuropaFrankrijkCompiègneMurielle 3969102
EuropaDuitslandTimo3069102
273EuropaVerenigd KoninkrijkLorna326882
EuropaDuitslandSven2868134
275Noord-AmerikaUSABaltimoreAaron2167122
EuropaItaliëVeronaAngelo2567184
AustraliëAustraliëBrisbaneJacob326754
EuropaBelgiëLesley2867113
EuropaDuitslandLukas226761
Noord-AmerikaUSAMiamiTaylor256794
EuropaBelgiëMalmedyThibaut3067101
282EuropaVerenigd KoninkrijkCiall2666152
Noord-AmerikaUSACHAMPIONS GTMichael266621
EuropaDuitslandCloppenburgThorben376691
EuropaNederlandEindhovenTimber106683
286EuropaFrankrijkBellevilleMichael3165102
287EuropaDuitslandDuisburgDaniel436442
EuropaVerenigd KoninkrijkCardiffJames256452
EuropaBelgiëPont-à-Celleslogan266472
290EuropaDuitslandKirchhainChristian376381
EuropaDuitslandSingen (Hohentwiel)Danny276381
EuropaBelgiëPont-à-CellesNicolas246372
EuropaBelgiëOlivier456372
EuropaZwitserlandRalph3663122
EuropaDuitslandMünsterSina66341
EuropaDuitslandMönchengladbachSonja366382
297EuropaBelgiëAngelo2662132
EuropaDuitslandConny 346241
Noord-AmerikaUSASan DiegoJacqueline526232
300EuropaItaliëNovaraGianluca3161123
Noord-AmerikaUSAKevin546121
EuropaFrankrijkParisLechevalier2761143
EuropaNederlandMichael416192
EuropaNederlandAlmereRonald4261101
EuropaDuitslandBürstadtSabrina406141
306EuropaFrankrijkCoupvrayAlexandre286093
Zuid-AmerikaBraziliëSão PauloRoberto César4260123
308EuropaFrankrijkSerrisArthur375971
Noord-AmerikaUSAVirginia BeachJeremy375922
EuropaFrankrijkDunkerqueScott2359102
311EuropaFrankrijkAymeric275891
EuropaItaliëRomaIacopo1758113
EuropaDuitslandBad HönningenJulian2358102
Noord-AmerikaUSAAtlantaRandy485821
315EuropaVerenigd KoninkrijkLondonAdam495793
EuropaDuitslandRegensburgDominik1957103
Noord-AmerikaUSADaytonJarrett255721
EuropaVerenigd KoninkrijkStoke-on-TrentMat445782
EuropaDuitslandMarlOliver4057112
320Noord-AmerikaUSAAtkinsonAdam175621
EuropaVerenigd KoninkrijkCardiffEthan225682
Noord-AmerikaUSAReadingZarek185621
323EuropaDuitslandMichael3555132
EuropaBelgiëGhentSven2955122
325EuropaDuitslandNiederzierMarc345491
Noord-AmerikaUSAStockbridgeMark555422
EuropaDuitslandLeverkusenRichard5554102
EuropaNederlandEnschedeRonald455462
EuropaNederlandVeldhovenStephan525472
EuropaDuitslandWittenSven Wilhelm335471
Noord-AmerikaUSAIndianapolisTed305411
EuropaDuitslandKaiserslauternThomas4354174
333Noord-AmerikaUSABrian255311
EuropaDuitslandDanny305391
335EuropaDuitslandNürnbergSven395292
336EuropaDuitslandMünchenAnnemarie305182
EuropaVerenigd KoninkrijkOxfordClive395162
Noord-AmerikaUSAJarret245132
EuropaItaliëMilanoLorenzo2751102
Noord-AmerikaCanadaMontrealMartin465162
EuropaVerenigd KoninkrijkPaul475152
Deze optie is alleen beschikbaar in Coaster-Count TOTAL!. Klik op de gele ster voor meer informatie.Coaster-Count TOTAL!
Niveau
Filter :AlpineButterflyAangedrevenWaterOnbepaald