Bezochte plaatsen

#ContinentLandStadGebruikerLeeftijdParkenLandenContinenten
500+
1Noord-AmerikaUSAQueensMartin52655345
2EuropaDuitslandFrankfurtFelix31517435
400+
3Noord-AmerikaUSAMontgomery VillageRick32477296
4EuropaVerenigd KoninkrijkGavin38474465
5EuropaDuitslandNeussSven38431304
6EuropaDuitslandLauf an der PegnitzSusanne46414263
7EuropaVerenigd KoninkrijkSteve41413183
8EuropaNederlandBaarnWilco42411225
300+
9EuropaDuitslandMünchenFelix38382253
10EuropaDuitslandLars32345213
11EuropaFrankrijkUckangeJoseph28343183
12EuropaNederlandBoxmeerDirk29339214
13EuropaDuitslandDinslakenSascha36336193
14EuropaDuitslandDuisburgMichael31320172
15EuropaVerenigd KoninkrijkAndy47318233
250+
16EuropaDuitslandDüsseldorfWolfgang50297193
17EuropaDuitslandMartin33289161
18Noord-AmerikaUSAChicagoBetty61287183
19Noord-AmerikaUSAWashingtonCy51279213
20EuropaDuitslandDirk52270203
21EuropaDuitslandDuisburgStephan39269123
22Noord-AmerikaUSAOrlandoJames32268173
EuropaDuitslandDarmstadtThomas45268182
24EuropaVerenigd KoninkrijkNic35263233
25EuropaDenemarkenJeppe49261223
26EuropaDuitslandDuchrothPatrick33259203
27EuropaVerenigd KoninkrijkNew HawRobin67255113
28EuropaLuxemburgGeorges51252162
29EuropaNederlandDordrechtSimon23251203
200+
30Noord-AmerikaUSAJoe53246113
31EuropaNederlandBjoern34243183
32Noord-AmerikaUSANew York CityJerry52241193
33EuropaVerenigd KoninkrijkCambridgeJordan23235183
34EuropaDuitslandSascha47234103
35Noord-AmerikaUSAGlassboroBill41233143
36EuropaVerenigd KoninkrijkRichard34230244
37EuropaDuitslandKoblenzMichael39218173
38EuropaVerenigd KoninkrijkStratford-upon-AvonJames21217173
39EuropaDuitslandMarkus37215142
EuropaBelgiëLandenSammy34215163
41EuropaVerenigd KoninkrijkManchesterNeil30214194
42EuropaBelgiëWillebroekJonathan26208152
43EuropaDuitslandDresdenEric Christopher29206203
44EuropaVerenigd KoninkrijkHaltwhistleDavid53204133
45EuropaVerenigd KoninkrijkManchesterDavid49203184
EuropaDuitslandQuedlinburgToni30203133
47EuropaBelgiëAarschotBjorn30202162
48EuropaNoorwegenEven49200394
150+
49Noord-AmerikaUSARaleighChelsea2619511
50EuropaDuitslandMarkus35194204
51EuropaDuitslandBöblingenVolker41193153
52EuropaZwedenNorrköpingJanne55192203
53EuropaBelgiëAntwerpenIgnace24191213
EuropaDuitslandLemgoJan-Arne40191162
55Noord-AmerikaUSALos AngelesDerek4118983
EuropaDuitslandHeidenheim an der BrenzHenni37189151
Noord-AmerikaUSAMechanicsburgJason3718921
58EuropaDuitslandJülichJanek23188112
59EuropaBelgiëLokerenMario44187183
60EuropaDuitslandDüsseldorfOliver47183122
61EuropaDuitslandKarlsruheFlorian38182152
62EuropaDuitslandAndernachKai43180143
EuropaDuitslandKölnRoman47180132
64EuropaDuitslandBöblingenHeiko49179142
65EuropaBelgiëAntwerpenTristan40178152
66EuropaBelgiëRein33176193
67EuropaDuitslandDominik27175143
Noord-AmerikaUSAPrinceton TownshipJules3017592
EuropaDuitslandKrefeldRene2417592
70EuropaFrankrijkMartiguesGaga33174162
71Noord-AmerikaUSASierra VistaAntoine40172183
EuropaVerenigd KoninkrijkChris51172143
73EuropaDuitslandTroisdorfMarina30169102
Noord-AmerikaUSAClevelandVejas32169124
75Noord-AmerikaUSANathan3016762
76EuropaDuitslandDennis30165163
EuropaNederlandEpeJeroen51165122
EuropaBelgiëJo49165122
EuropaDuitslandBochumThorsten49165142
80Noord-AmerikaCanadaMarc37164184
81EuropaBelgiëWaregemMatthias28160132
82EuropaDuitslandDaniel30159101
83EuropaNederland's-HertogenboschLinda39154195
EuropaNederland's-HertogenboschMartijn43154195
85Noord-AmerikaUSATennesseeMatt4015293
86Noord-AmerikaUSAAndrew31150103
100+
87EuropaDuitslandOldenburgFelix24148122
88AustraliëAustraliëPriscilla30144154
89EuropaBelgiëGentFrederik28143143
EuropaDuitslandWalsrodeJonas28143132
91EuropaDuitslandChristian25141123
EuropaDuitslandBuchholz in der NordheideEike-Erik30141153
93Noord-AmerikaUSACasey3713941
94EuropaVerenigd KoninkrijkNantwichWill30138143
95EuropaBelgiëVeurneWilly29137153
96EuropaDuitslandMaulburgMarco41136123
EuropaDuitslandDorstenMarvin23136132
98Noord-AmerikaUSADavid2813242
EuropaDuitslandVölklingenJasmin34132193
EuropaVerenigd KoninkrijkOwain27132164
101EuropaVerenigd KoninkrijkBillingshurstWilliam27131143
102EuropaDuitslandGießenDaniel30130133
103EuropaBelgiëStabroekGlenn28128225
104EuropaBelgiëMerelbekeJoren30127122
105AziëVerenigde Arabische EmiratenDubaiDavid45126183
106EuropaFrankrijkLilleAnthony28125103
107EuropaVerenigd KoninkrijkAndrew34124122
108Noord-AmerikaUSARussell2812243
109EuropaNederlandHilversumDennis3312092
EuropaDenemarkenHorsensNick32120132
111EuropaOostenrijkWienAlexander36119153
EuropaNederlandOmmenRobin30119143
113EuropaBelgiëBob3911771
Noord-AmerikaUSASan DiegoJeremy25117103
115EuropaDuitslandAdrian31115205
116EuropaNoorwegenJoakim27113153
117Noord-AmerikaUSALouisvilleCorey2411221
118Noord-AmerikaCanadaKitchenerIain37111123
Noord-AmerikaUSANew York CityJonathan33111133
120EuropaDuitslandBad Münder am DeisterLars3911061
121EuropaBelgiëKortrijkDries28109112
122EuropaDuitslandLangerweheMalte3410881
123EuropaFrankrijkKintzheimAlexandre23107163
Noord-AmerikaUSAAntonio2610773
EuropaDuitslandHeinsbergStephan30107112
126Noord-AmerikaUSASan FranciscoAndrew3010673
127EuropaDuitslandHannes33105174
128EuropaNederlandVeldhovenDennis4110492
129EuropaBelgiëJimmy31102112
130Noord-AmerikaUSALas VegasKeltan1810062
50+
131EuropaDuitslandRauenbergChristian2799112
Noord-AmerikaUSAWaukeeThad4099113
133EuropaDuitslandMünsterBastian379861
134EuropaVerenigd KoninkrijkAylesburyTom3697122
EuropaNederlandEindhovenYouri2497174
136EuropaDuitslandRoland3694112
137Noord-AmerikaUSAAnthony289332
Noord-AmerikaUSAJonathan359353
EuropaDuitslandInning am AmmerseePaul1893111
EuropaDuitslandSandra399361
141EuropaDuitslandJasmin159161
Noord-AmerikaUSANew YorkMichael289154
EuropaSpanjeAlicanteQuique2991113
144EuropaBelgiëKalmthoutJens2390132
EuropaDuitslandHamburgMike1990122
146Noord-AmerikaUSANew BedfordChris238911
Zuid-AmerikaBraziliëSão PauloLucas Ferraz368993
EuropaItaliëLissoneMatteo3689123
EuropaVerenigd KoninkrijkMike3389112
EuropaDuitslandWillichTobias268992
151EuropaDuitslandLüdenscheidGeorg Alexander428851
Noord-AmerikaUSABeaver FallsJason478821
EuropaItaliëMatteo3388143
EuropaDuitslandMettmannMichael4088132
155EuropaDuitslandDelmenhorstTom2587143
156EuropaItaliëLissoneAlessandra3586123
EuropaDuitslandHannoverSven308671
158EuropaFrankrijkLyonJulien4085132
EuropaDuitslandFrankfurt am MainSimon3085112
160Noord-AmerikaUSARichmondKyle298492
EuropaDuitslandChemnitzMarc2984143
Noord-AmerikaUSAMichelle378452
163EuropaVerenigd KoninkrijkMilton KeynesMartyn2683102
164EuropaDuitslandKarlsfeldWolfgang438192
165Noord-AmerikaUSAArielle288022
EuropaFrankrijkParisJérémie2780122
EuropaZwitserlandNathalie2480122
168EuropaFrankrijkRexpoëdeBenoit387992
169EuropaZwitserlandChristophe2377204
EuropaDuitslandMaximilian2577113
171EuropaBelgiëMatthieu3576103
172EuropaVerenigd KoninkrijkAdam3075143
Noord-AmerikaUSASan DiegoAndrew227552
EuropaDuitslandMannheimMarkus3775113
EuropaFrankrijkMarne-la-ValléeMathis2275194
EuropaDuitslandMerzigSimon2875133
177EuropaFrankrijkReimsAlexandre3174123
EuropaDuitslandBochumFelix2474112
EuropaDuitslandHamburgTom3474113
EuropaZwitserlandZürichTony3174173
181EuropaDuitslandArne2673134
EuropaNederlandMarvin297381
EuropaFrankrijkParisPierre3473123
Noord-AmerikaUSARick507321
185Noord-AmerikaUSANaugatuckMichael347252
186EuropaVerenigd KoninkrijkEddie3871112
Noord-AmerikaUSAVinny497121
188Noord-AmerikaUSAEast NorthportDan237021
Noord-AmerikaUSAKiwi397011
EuropaFrankrijkXavier4270133
EuropaBelgiëYelle2270111
EuropaDuitslandHannoverYvonne287071
193EuropaDuitslandKölnChristian346973
EuropaVerenigd KoninkrijkFarley566972
195AustraliëAustraliëAdelaideJohn446863
Noord-AmerikaUSAColumbusMarcus316842
EuropaVerenigd KoninkrijkVik436892
198Noord-AmerikaUSABaltimoreAaron2067122
Noord-AmerikaUSANew Smyrna BeachAndrew456793
EuropaSpanjeMadridAntonio4867113
AustraliëAustraliëBrisbaneJacob306754
202Noord-AmerikaUSASanta CruzBob1366216
EuropaVerenigd KoninkrijkLorna326672
Noord-AmerikaUSAOrlandoMichael256621
205Noord-AmerikaUSAVincent A176521
206Noord-AmerikaUSAAtascaderoAndrew376463
Noord-AmerikaUSADaniel256421
208EuropaBelgiëOlivier446372
Noord-AmerikaUSAWest OrangeTruman176321
210Noord-AmerikaUSAPear196272
EuropaZwitserlandRalph3462122
212Noord-AmerikaUSASan DiegoJacqueline516132
EuropaDuitslandCloppenburgThorben356191
214EuropaFrankrijkVillefranche-sur-SaôneMichael3060102
215EuropaFrankrijkReimsAntoine2859174
EuropaZwitserlandManuel295992
EuropaDuitslandNico185961
EuropaDuitslandIserlohnSebastian335962
EuropaNederlandEindhovenTimber85972
EuropaDuitslandTimo3059102
EuropaBelgiëPont-à-Celleslogan255972
222EuropaFrankrijkSerrisArthur375861
EuropaDuitslandLukas225861
Noord-AmerikaUSAGlassboroMichael235821
EuropaBelgiëPont-à-CellesNicolas235872
EuropaDuitslandBürstadtSabrina375841
227EuropaVerenigd KoninkrijkLondonAdam485793
Noord-AmerikaUSAAtlantaRandy485721
229EuropaFrankrijkTournusClément335692
EuropaDuitslandConny 335641
Noord-AmerikaUSADaytonJarrett245621
EuropaBelgiëTurnhoutTim265661
233EuropaDuitslandKirchhainChristian365571
EuropaVerenigd KoninkrijkDavid305582
235EuropaBelgiëGhentSven2854112
236Noord-AmerikaUSABrian255311
EuropaDuitslandDanny305391
EuropaDuitslandBarumKris305371
EuropaBelgiëLesley2853113
EuropaFrankrijkDunkerqueScott2353102
241EuropaItaliëNovaraGianluca3152103
EuropaItaliëMatilde3352103
EuropaNederlandEnschedeRonald445262
EuropaDuitslandKaiserslauternThomas4152174
245EuropaVerenigd KoninkrijkStoke-on-TrentMat425172
EuropaDuitslandWittenSven Wilhelm335171
Deze optie is alleen beschikbaar in Coaster-Count TOTAL!. Klik op de gele ster voor meer informatie.Coaster-Count TOTAL!
Niveau
Filter :AlpineButterflyAangedrevenWaterOnbepaald