Bezochte plaatsen

#ContinentLandStadGebruikerLeeftijdParkenLandenContinenten
500+
1Noord-AmerikaUSAForest HillsMartin52649345
2EuropaDuitslandFrankfurtFelix31515435
400+
3EuropaDuitslandGelsenkirchenVolker26483263
4EuropaFrankrijkNicolas34480154
5Noord-AmerikaUSAMontgomery VillageRick32477296
6EuropaVerenigd KoninkrijkGavin38456445
7EuropaDuitslandNeussSven38431304
8EuropaDuitslandLauf an der PegnitzSusanne46414263
9EuropaVerenigd KoninkrijkSteve40413183
10EuropaNederlandBaarnWilco42411225
300+
11EuropaDuitslandMünchenFelix38381253
12EuropaDuitslandLars32345213
13EuropaFrankrijkUckangeJoseph28343183
14EuropaNederlandBoxmeerDirk29327193
15EuropaDuitslandDuisburgMichael31319172
16EuropaVerenigd KoninkrijkAndy47318233
17EuropaDuitslandDinslakenSascha35314163
250+
18Noord-AmerikaUSAChicagoJim52297133
EuropaDuitslandDüsseldorfWolfgang50297193
20EuropaDuitslandMartin33289161
21Noord-AmerikaUSAChicagoBetty61287183
22Noord-AmerikaUSAWashingtonCy51278213
23EuropaDuitslandDirk52270203
24EuropaDuitslandDuisburgStephan39269123
25Noord-AmerikaUSAOrlandoJames32268173
EuropaDuitslandDarmstadtThomas45268182
27EuropaVerenigd KoninkrijkNic34262223
28EuropaDenemarkenJeppe49261223
29EuropaDuitslandDuchrothPatrick33259203
30EuropaVerenigd KoninkrijkNew HawRobin67255113
31EuropaLuxemburgGeorges51252162
32EuropaNederlandDordrechtSimon23251203
200+
33Noord-AmerikaUSAJoe53246113
34EuropaNederlandBjoern34243183
35Noord-AmerikaUSANew York CityJerry52241193
36Zuid-AmerikaBraziliëRio de JaneiroMaria Renata35236225
37EuropaDuitslandSascha47234103
38Noord-AmerikaUSAGlassboroBill41233143
EuropaVerenigd KoninkrijkCambridgeJordan23233183
40EuropaVerenigd KoninkrijkRichard34230244
41EuropaDuitslandKoblenzMichael39218173
42EuropaDuitslandDuisburgBoris37216173
43EuropaDuitslandMarkus37215142
EuropaBelgiëLandenSammy34215163
45EuropaVerenigd KoninkrijkManchesterNeil29214194
46EuropaBelgiëWillebroekJonathan25205152
47EuropaDuitslandDresdenEric Christopher29204193
48EuropaVerenigd KoninkrijkManchesterDavid49203184
EuropaDuitslandQuedlinburgToni30203133
50EuropaBelgiëAarschotBjorn30202162
EuropaVerenigd KoninkrijkHaltwhistleDavid53202133
EuropaVerenigd KoninkrijkStratford-upon-AvonJames21202162
53EuropaVerenigd KoninkrijkIan38201183
54EuropaNoorwegenEven48200394
150+
55Noord-AmerikaUSARaleighChelsea2619511
56EuropaDuitslandMarkus35194204
57EuropaDuitslandBöblingenVolker41193153
58EuropaZwedenNorrköpingJanne55192203
59EuropaBelgiëAntwerpenIgnace24191213
EuropaDuitslandLemgoJan-Arne40191162
61EuropaDuitslandHeidenheim an der BrenzHenni37189151
62EuropaDuitslandJülichJanek23188112
Noord-AmerikaUSAOaklandMichael27188103
64EuropaBelgiëLokerenMario44187183
65Noord-AmerikaUSAMechanicsburgJason3718621
66EuropaDuitslandDüsseldorfOliver47183122
67EuropaDuitslandKarlsruheFlorian38182152
68EuropaDuitslandAndernachKai42180143
69EuropaDuitslandKölnRoman47179122
70EuropaDuitslandBöblingenHeiko49178142
EuropaBelgiëAntwerpenTristan39178152
72Noord-AmerikaUSADallasJake27176144
EuropaBelgiëRein33176193
74EuropaDuitslandDominik27175143
EuropaDuitslandKrefeldRene2317592
76EuropaFrankrijkMartiguesGaga33174162
Noord-AmerikaUSAPrinceton TownshipJules3017492
78Noord-AmerikaUSASierra VistaAntoine40172183
EuropaVerenigd KoninkrijkChris51172143
EuropaBelgiëElke27172172
81EuropaDuitslandTroisdorfMarina30169102
Noord-AmerikaUSAClevelandVejas32169124
83EuropaDuitslandWindeckKatrin38167133
Noord-AmerikaUSANathan3016762
85EuropaNederlandEpeJeroen51165122
EuropaBelgiëJo49165122
EuropaDuitslandBochumThorsten48165142
88Noord-AmerikaCanadaMarc37162184
89EuropaBelgiëWaregemMatthias28160132
90EuropaDuitslandDaniel30159101
91EuropaNederland's-HertogenboschLinda39154195
EuropaNederland's-HertogenboschMartijn43154195
EuropaDuitslandStephan35154121
94EuropaDuitslandDennis30152152
Noord-AmerikaUSATennesseeMatt4015293
100+
96EuropaDuitslandOldenburgFelix24148122
97AustraliëAustraliëPriscilla30144154
98EuropaDuitslandWalsrodeJonas28143132
99Noord-AmerikaUSAAndrew3114193
EuropaDuitslandChristian25141123
EuropaDuitslandBuchholz in der NordheideEike-Erik30141153
102Noord-AmerikaUSACasey3713841
EuropaVerenigd KoninkrijkNantwichWill30138143
104EuropaBelgiëVeurneWilly29137153
105EuropaDuitslandMaulburgMarco41136123
106EuropaDuitslandDorstenMarvin23133132
107Noord-AmerikaUSADavid2813242
EuropaDuitslandVölklingenJasmin34132193
EuropaVerenigd KoninkrijkOwain27132164
110EuropaVerenigd KoninkrijkBillingshurstWilliam26131143
111EuropaDuitslandGießenDaniel30130133
112EuropaBelgiëGentFrederik28127143
EuropaBelgiëStabroekGlenn28127214
EuropaBelgiëMerelbekeJoren30127122
115EuropaFrankrijkLilleAnthony28125103
116EuropaVerenigd KoninkrijkAndrew34124122
117AziëVerenigde Arabische EmiratenDubaiDavid45122173
Noord-AmerikaUSARussell2812243
119EuropaNederlandHilversumDennis3312092
EuropaDenemarkenHorsensNick32120132
121EuropaOostenrijkWienAlexander36119153
EuropaNederlandOmmenRobin30119143
EuropaDuitslandCologneTracy56119142
124EuropaBelgiëBob3911771
Noord-AmerikaUSASan DiegoJeremy25117103
126EuropaDuitslandAdrian31115205
127EuropaNoorwegenJoakim27113153
128Noord-AmerikaUSALouisvilleCorey2411221
129Noord-AmerikaCanadaKitchenerIain36111123
Noord-AmerikaUSANew York CityJonathan33111133
131EuropaDuitslandBad Münder am DeisterLars3911061
132EuropaBelgiëKortrijkDries28109112
EuropaNederlandMartijn28109122
134EuropaFrankrijkKintzheimAlexandre22107163
EuropaDuitslandJoscha32107103
EuropaDuitslandLangerweheMalte3410781
EuropaDuitslandHeinsbergStephan30107112
138Noord-AmerikaUSASan FranciscoAndrew3010673
139EuropaNederlandVeldhovenDennis4110492
EuropaDuitslandHannes33104164
141EuropaBelgiëJimmy31102112
142EuropaDuitslandHanoverStefan47101112
143Noord-AmerikaUSALas VegasKeltan1710062
50+
144EuropaDuitslandRauenbergChristian2799112
Noord-AmerikaUSAWaukeeThad4099113
146EuropaVerenigd KoninkrijkAylesburyTom3697122
147EuropaDuitslandMünsterBastian379661
EuropaNederlandEindhovenYouri2496163
149EuropaDuitslandRoland3694112
150Noord-AmerikaUSAJonathan359353
151Noord-AmerikaUSAAnthony279232
EuropaDuitslandInning am AmmerseePaul1892111
153EuropaSpanjeAlicanteQuique2891113
EuropaDuitslandSandra399161
155EuropaBelgiëKalmthoutJens2390132
EuropaDuitslandHamburgMike1990122
157EuropaZwitserlandDaniel3989163
EuropaDuitslandJasmin148961
Zuid-AmerikaBraziliëSão PauloLucas Ferraz368993
EuropaItaliëLissoneMatteo3689123
EuropaDuitslandWillichTobias268992
162EuropaDuitslandLüdenscheidGeorg Alexander428851
EuropaItaliëMatteo3388143
EuropaDuitslandMettmannMichael4088132
165Noord-AmerikaUSANew YorkMichael288654
EuropaDuitslandHannoverSven308671
EuropaDuitslandDelmenhorstTom2586133
168EuropaFrankrijkLyonJulien4085132
Noord-AmerikaCanadaTorontoNicholas348562
EuropaDuitslandFrankfurt am MainSimon3085112
171Noord-AmerikaUSARichmondKyle288492
Noord-AmerikaUSAMichelle378452
173Noord-AmerikaCanadaTorontoJeff398372
EuropaVerenigd KoninkrijkMilton KeynesMartyn2583102
175Noord-AmerikaUSANew BedfordChris228211
176EuropaDuitslandKarlsfeldWolfgang428192
177Noord-AmerikaUSAArielle288022
EuropaZwitserlandNathalie2380122
179EuropaFrankrijkRexpoëdeBenoit377992
EuropaDuitslandMatthias2379121
181Noord-AmerikaUSARyan377841
182EuropaDuitslandMaximilian2477113
183EuropaVerenigd KoninkrijkAdam3075143
Noord-AmerikaUSASan DiegoAndrew227552
EuropaDuitslandMannheimMarkus3775113
EuropaFrankrijkMarne-la-ValléeMathis2275194
EuropaDuitslandMerzigSimon2775133
188EuropaFrankrijkReimsAlexandre3174123
EuropaDuitslandBochumFelix2474112
EuropaNederlandEindhovenSavannah117472
EuropaFrankrijkLagnySebastien3174153
EuropaDuitslandHamburgTom3374113
EuropaZwitserlandZürichTony3174173
194EuropaDuitslandArne2673134
EuropaNederlandMarvin297381
EuropaFrankrijkParisPierre3373123
Noord-AmerikaUSARick497321
198EuropaVerenigd KoninkrijkBrierley HillKelly3672122
Noord-AmerikaUSANaugatuckMichael347252
200EuropaVerenigd KoninkrijkEddie3871112
EuropaBelgiëMatthieu357192
Noord-AmerikaUSAVinny497121
203Noord-AmerikaUSAEast NorthportDan237021
Noord-AmerikaUSAKiwi387011
EuropaFrankrijkXavier4270133
EuropaDuitslandHannoverYvonne287071
207EuropaDuitslandKölnChristian346973
EuropaVerenigd KoninkrijkFarley556972
209AustraliëAustraliëAdelaideJohn436863
Noord-AmerikaUSAColumbusMarcus316842
EuropaVerenigd KoninkrijkVik436892
212Noord-AmerikaUSABaltimoreAaron2067122
Noord-AmerikaUSANew Smyrna BeachAndrew456793
EuropaSpanjeMadridAntonio4867113
AustraliëAustraliëBrisbaneJacob306754
216Noord-AmerikaUSASanta CruzBob1366216
Noord-AmerikaUSAMiddle RiverBobby336621
EuropaVerenigd KoninkrijkLorna326672
Noord-AmerikaUSAOrlandoMichael256621
220Noord-AmerikaUSAVincent A176521
221Noord-AmerikaUSAAtascaderoAndrew366463
Noord-AmerikaUSADaniel256421
223EuropaFrankrijkCompiègneMurielle 386392
EuropaBelgiëOlivier446372
225Noord-AmerikaUSAPear196272
EuropaZwitserlandRalph3462122
227EuropaDuitslandCloppenburgThorben356191
Noord-AmerikaUSAWest OrangeTruman176121
229EuropaFrankrijkCoupvrayAlexandre286093
EuropaVerenigd KoninkrijkCiall2560122
EuropaFrankrijkVillefranche-sur-SaôneMichael3060102
232EuropaFrankrijkReimsAntoine2759174
EuropaFrankrijkParisLechevalier2559143
EuropaZwitserlandManuel295992
EuropaNederlandAlmereRonald4059101
EuropaNederlandEindhovenTimber85972
EuropaDuitslandTimo2959102
EuropaBelgiëPont-à-Celleslogan255972
239EuropaFrankrijkSerrisArthur375861
Noord-AmerikaUSAGlassboroMichael235821
EuropaBelgiëPont-à-CellesNicolas235872
EuropaDuitslandBürstadtSabrina375841
243EuropaVerenigd KoninkrijkLondonAdam485793
EuropaDuitslandLukas215761
EuropaDuitslandNico185751
Noord-AmerikaUSAAtlantaRandy485721
247EuropaDuitslandConny 335641
Noord-AmerikaUSADaytonJarrett245621
249EuropaDuitslandKirchhainChristian365571
EuropaDuitslandMichael3455132
251EuropaBelgiëGhentSven2854112
252EuropaDuitslandDanny305391
EuropaDuitslandBarumKris305371
EuropaBelgiëLesley2853113
EuropaFrankrijkDunkerqueScott2353102
256EuropaItaliëNovaraGianluca3152103
EuropaItaliëMatilde3352103
EuropaNederlandEnschedeRonald445262
EuropaDuitslandNürnbergSven395292
260EuropaDuitslandMünchenAnnemarie295182
EuropaBelgiëGeert3751103
EuropaVerenigd KoninkrijkStoke-on-TrentMat425172
EuropaDuitslandWittenSven Wilhelm325171
EuropaDuitslandKaiserslauternThomas4151174
Deze optie is alleen beschikbaar in Coaster-Count TOTAL!. Klik op de gele ster voor meer informatie.Coaster-Count TOTAL!
Niveau
Filter :AlpineButterflyAangedrevenWaterOnbepaald