Bezochte plaatsen

#ContinentLandStadGebruikerLeeftijdParkenLandenContinenten
1000+
1EuropaIerlandDublinRichard381159726
500+
2EuropaDuitslandAachenAnita50787555
3EuropaDuitslandKasselLutz52779456
4Noord-AmerikaUSAQueensMartin53689355
5EuropaDuitslandTina42667253
6EuropaDuitslandFrankfurtFelix32561515
7Noord-AmerikaUSASilver SpringRick32504326
400+
8EuropaFrankrijkNicolas34480154
9EuropaVerenigd KoninkrijkGavin39479465
10EuropaDuitslandNeussSven38431304
11EuropaVerenigd KoninkrijkLondonSteve41423193
12EuropaDuitslandLauf an der PegnitzSusanne46422284
13EuropaNederlandBaarnWilco42411225
14EuropaZwitserlandBernMathias37410283
300+
15EuropaDuitslandMünchenFelix39398283
16EuropaDuitslandDinslakenSascha36377203
17EuropaFrankrijkUckangeJoseph28361183
18EuropaDuitslandLars33354223
19EuropaNederlandBoxmeerDirk30344214
20EuropaVerenigd KoninkrijkRichard34332284
21EuropaDuitslandHamburgNico40325203
22EuropaVerenigd KoninkrijkAndy48324243
23EuropaDuitslandDuisburgMichael32320172
24EuropaFrankrijkParisJbaptiste34316294
25EuropaDuitslandDüsseldorfWolfgang50304193
250+
26Noord-AmerikaUSAWashingtonCy51298223
27Noord-AmerikaUSAChicagoJim53296133
28Noord-AmerikaUSAChicagoBetty61289183
EuropaDuitslandMartin33289161
30EuropaVerenigd KoninkrijkNic35286233
31EuropaDuitslandDuisburgStephan40280154
EuropaDuitslandDarmstadtThomas46280192
33EuropaVerenigd KoninkrijkNew HawRobin68277123
34Noord-AmerikaUSAOrlandoJames33273173
35EuropaDuitslandDirk53270203
36EuropaDuitslandSven39268173
37EuropaDenemarkenJeppe49261223
38EuropaDuitslandDuchrothPatrick34259203
39Noord-AmerikaUSAGlassboroBill41258183
40EuropaBelgiëWillebroekJonathan26255152
41EuropaLuxemburgGeorges52252162
EuropaNederlandDordrechtSimon24252203
200+
43Noord-AmerikaUSAJoe53246113
44EuropaVerenigd KoninkrijkCambridgeJordan23245193
45EuropaNederlandBjoern35243183
46Noord-AmerikaUSANew York CityJerry53241193
47Zuid-AmerikaBraziliëRio de JaneiroMaria Renata36237235
48EuropaDuitslandSascha48234103
49EuropaDuitslandDresdenEric Christopher29233203
50EuropaVerenigd KoninkrijkStratford-upon-AvonJames21229173
51EuropaBelgiëLandenSammy34221163
52EuropaDuitslandKoblenzMichael39218173
EuropaVerenigd KoninkrijkManchesterNeil30218194
54EuropaDuitslandMarkus37216142
55EuropaBelgiëAarschotBjorn31214162
56EuropaVerenigd KoninkrijkManchesterDavid50209204
57EuropaVerenigd KoninkrijkHaltwhistleDavid54208133
EuropaDuitslandAlsdorfMarkus42208142
Noord-AmerikaUSAFredericksburgMichael27208113
60EuropaDuitslandQuedlinburgToni31206133
61Noord-AmerikaUSALos AngelesDerek4120593
62EuropaDuitslandLemgoJan-Arne41201173
EuropaDuitslandMarkus35201204
64EuropaNoorwegenEven49200394
EuropaDuitslandHeidenheim an der BrenzHenni37200161
150+
66EuropaBelgiëAntwerpenIgnace24199223
67EuropaDuitslandJülichJanek24198122
EuropaDuitslandKrefeldRene24198112
EuropaDuitslandBöblingenVolker41198163
70Noord-AmerikaUSARaleighChelsea2619511
71EuropaZwedenNorrköpingJanne55194203
72EuropaDuitslandAndernachKai43193143
73Noord-AmerikaUSAMechanicsburgJason3819221
EuropaDuitslandKölnRoman47192142
75EuropaFrankrijkMartiguesGaga33191173
76EuropaBelgiëLokerenMario44187183
EuropaDuitslandDüsseldorfOliver47187122
EuropaBelgiëRein34187203
EuropaBelgiëAntwerpenTristan40187162
80EuropaDuitslandKarlsruheFlorian38186162
81EuropaDuitslandDennis31185193
82EuropaDuitslandBöblingenHeiko50183152
83EuropaDuitslandMarcus45180223
84Noord-AmerikaUSASierra VistaAntoine40178183
EuropaVerenigd KoninkrijkChris51178153
86EuropaBelgiëHuldenbergKris39176183
87EuropaDuitslandDominik27175143
Noord-AmerikaUSAPrinceton TownshipJules3117592
89EuropaBelgiëElke27174172
Noord-AmerikaUSAClevelandVejas32174124
91EuropaBelgiëJo49171122
92EuropaDuitslandTroisdorfMarina30170102
93EuropaDuitslandRiedstadtDaniel31167111
EuropaDuitslandWindeckKatrin38167133
Noord-AmerikaUSATennesseeMatt40167113
Noord-AmerikaUSANathan3016762
97EuropaDuitslandBochumThorsten49166142
98EuropaNederlandEpeJeroen52165122
99Noord-AmerikaCanadaMarc37164184
100EuropaBelgiëRoeselareMatthias28160132
101EuropaNederland's-HertogenboschLinda39157195
102EuropaDuitslandBielefeldFelix24156122
EuropaVerenigd KoninkrijkOwain27156164
104EuropaDuitslandStephan36154121
105Noord-AmerikaUSAAndrew31152113
106EuropaDuitslandWaldalgesheimFrank39151122
EuropaBelgiëGentFrederik28151143
100+
108EuropaDuitslandWalsrodeJonas29148132
109EuropaDuitslandChristian25146153
EuropaVerenigd KoninkrijkBillingshurstWilliam27146164
111AustraliëAustraliëPriscilla30144154
112EuropaDuitslandMaulburgMarco41143133
113EuropaDuitslandBuchholz in der NordheideEike-Erik31142163
114Noord-AmerikaUSACasey3813941
EuropaBelgiëVeurneWilly29139153
116EuropaBelgiëKortrijkDries29138112
EuropaDuitslandMartin3513881
EuropaVerenigd KoninkrijkStoke-on-TrentWill31138143
119EuropaDuitslandAndre42136102
EuropaDuitslandDorstenMarvin24136132
121EuropaBelgiëAffligemLennert20135132
122EuropaBelgiëStabroekGlenn29133235
123Noord-AmerikaUSADavid2813242
124Noord-AmerikaUSAGlenn3213142
125EuropaDuitslandGießenDaniel31130133
EuropaBelgiëMerelbekeJoren31130122
127EuropaFrankrijkLilleAnthony28129103
EuropaVerenigd KoninkrijkShenfieldJames40129214
EuropaBelgiëTimothy33129133
130EuropaZwitserlandKüsnachtDaniel39128235
EuropaDuitslandInning am AmmerseePaul19128131
EuropaDuitslandHildenStefan3612892
133AziëVerenigde Arabische EmiratenDubaiDavid46127183
134EuropaVerenigd KoninkrijkAndrew34124122
Noord-AmerikaUSASan DiegoJeremy26124103
Noord-AmerikaUSARussell2812443
137EuropaOostenrijkWienAlexander37123163
EuropaBelgiëAarschotHermans36123132
139EuropaBelgiëBob3912271
EuropaDuitslandLangerweheMalte34122101
141EuropaNederlandHilversumDennis3412192
142EuropaDenemarkenHorsensNick32120132
143EuropaNederlandOmmenRobin30119143
EuropaDuitslandCologneTracy56119142
145EuropaDuitslandAdrian32118215
146Noord-AmerikaUSALouisvilleCorey2511421
147Noord-AmerikaUSABrooklynJonathan33113133
148EuropaFrankrijkCréteilEric51112153
EuropaDuitslandHannes33112204
150EuropaNederlandVeldhovenDennis42111103
Noord-AmerikaCanadaKitchenerIain37111123
152Noord-AmerikaUSASan FranciscoAndrew3111083
EuropaDuitslandBad Münder am DeisterLars3911061
154EuropaDuitslandRauenbergChristian27109112
EuropaNederlandMartijn28109122
Noord-AmerikaUSAVictoria3310992
157EuropaFrankrijkKintzheimAlexandre23107163
EuropaDuitslandJoscha32107103
EuropaDuitslandHeinsbergStephan30107112
160EuropaDuitslandKerstin3710651
161Noord-AmerikaUSALas VegasKeltan1810572
EuropaDuitslandRoland37105112
EuropaDuitslandDelmenhorstTom26105143
164EuropaDuitslandMünsterBastian3710261
EuropaBelgiëJimmy31102112
166EuropaBelgiëYves28101112
50+
167Noord-AmerikaUSAWaukeeThad4099113
EuropaVerenigd KoninkrijkAylesburyTom3799122
EuropaNederlandEindhovenYouri2599194
170Noord-AmerikaUSAAnthony289732
171EuropaDuitslandSandra409561
EuropaDuitslandWillichTobias279592
173EuropaSpanjeAlicanteQuique2994123
174Noord-AmerikaUSADaytonAdam289342
Noord-AmerikaUSAArielle289332
EuropaDuitslandJasmin159361
Noord-AmerikaUSAJonathan369353
EuropaDuitslandMettmannMichael4093132
179Noord-AmerikaUSANew BedfordChris239211
EuropaBelgiëKalmthoutJens2492132
181Noord-AmerikaUSANew YorkMichael289154
182EuropaItaliëLissoneMatteo3690123
EuropaDuitslandHamburgMike2090122
184EuropaDuitslandLüdenscheidGeorg Alexander428951
EuropaFrankrijkLyonJulien4189143
Zuid-AmerikaBraziliëSão PauloLucas Ferraz378993
EuropaVerenigd KoninkrijkMike3389112
EuropaDuitslandFrankfurt am MainSimon3089112
EuropaDuitslandHannoverSven308991
190Noord-AmerikaUSABeaver FallsJason478821
EuropaItaliëMatteo3388143
192EuropaItaliëLissoneAlessandra3587123
193EuropaDuitslandHamelnAmarda288692
194EuropaDuitslandDonaueschingenAlexander518592
Noord-AmerikaUSARichmondKyle298592
196EuropaFrankrijkReimsAlexandre3284123
Noord-AmerikaUSAEdwardsvilleJason378452
Noord-AmerikaCanadaTorontoJeff408472
EuropaZwitserlandNathalie2484122
200EuropaDuitslandArne2783134
EuropaDenemarkenVærløseLars3283113
EuropaFrankrijkMarne-la-ValléeMathis2383194
203EuropaDuitslandMatthias2482121
204EuropaNederlandEindhovenSavannah118183
EuropaBelgiëTurnhoutTim268161
EuropaDuitslandKarlsfeldWolfgang438192
207EuropaFrankrijkParisJérémie2880122
Noord-AmerikaUSAMarc268052
209EuropaFrankrijkRexpoëdeBenoit387992
EuropaBelgiëMatthieu3679103
211EuropaVerenigd KoninkrijkBrierley HillKelly3678132
Noord-AmerikaUSARyan387841
213EuropaZwitserlandChristophe2377204
EuropaDuitslandMaximilian2577113
215EuropaDuitslandKölnChristian3476103
EuropaZwitserlandZürichTony3176183
217EuropaVerenigd KoninkrijkScarboroughAdam3075143
EuropaDuitslandMannheimMarkus3775113
EuropaDuitslandMerzigSimon2875133
220EuropaVerenigd KoninkrijkEddie3974122
EuropaDuitslandBochumFelix2574112
EuropaFrankrijkParisPierre3474123
EuropaDuitslandHamburgTom3474113
224Noord-AmerikaUSAPensacolaGlenn687321
EuropaNederlandMarvin307381
EuropaFrankrijkChâlons-en-ChampagneMathieu337392
Noord-AmerikaUSAButlerPaul247393
Noord-AmerikaUSARick507321
EuropaDuitslandHannoverYvonne297391
230Noord-AmerikaUSANew Smyrna BeachAndrew4572103
Noord-AmerikaUSANaugatuckMichael357252
Noord-AmerikaUSAVinny497221
233Noord-AmerikaUSAEast NorthportDan247121
234Noord-AmerikaUSASanta CruzBob1370216
EuropaVerenigd KoninkrijkNicky4170124
EuropaFrankrijkXavier4370133
EuropaBelgiëYelle2270111
238AustraliëAustraliëAdelaideJohn446963
EuropaDuitslandTimo3069102
240EuropaVerenigd KoninkrijkLorna326882
Noord-AmerikaUSAColumbusMarcus326842
EuropaVerenigd KoninkrijkVik436892
243Noord-AmerikaUSABaltimoreAaron2167122
EuropaSpanjeMadridAntonio4867113
AustraliëAustraliëBrisbaneJacob316754
EuropaDuitslandMara3067102
Noord-AmerikaUSAMiamiTaylor256794
248EuropaNederlandEindhovenTimber96683
249EuropaBelgiëLesley2865113
EuropaDuitslandLukas226561
Noord-AmerikaUSAPear196572
Noord-AmerikaUSAWindsorTom526531
Noord-AmerikaUSAVincent176521
254Noord-AmerikaUSADaniel256421
EuropaFrankrijkCompiègneMurielle 396492
EuropaDuitslandIserlohnSebastian336462
EuropaDuitslandCloppenburgThorben356491
Noord-AmerikaUSAWest OrangeTruman186432
259EuropaDuitslandBarumKris3163101
EuropaZwitserlandManuel3063102
EuropaDuitslandNico196371
EuropaBelgiëOlivier456372
EuropaZwitserlandRalph3563122
EuropaDuitslandMönchengladbachSonja366382
EuropaBelgiëPont-à-Celleslogan266372
266EuropaVerenigd KoninkrijkCiall2662142
EuropaDuitslandConny 336241
EuropaBelgiëMalmedyThibaut2862101
269Noord-AmerikaUSASan DiegoJacqueline516132
EuropaBelgiëPont-à-CellesNicolas246172
271EuropaFrankrijkCoupvrayAlexandre286093
EuropaFrankrijkParisLechevalier2560143
EuropaFrankrijkVillefranche-sur-SaôneMichael3060102
EuropaNederlandAlmereRonald4160101
EuropaDuitslandBürstadtSabrina376041
276EuropaFrankrijkReimsAntoine2859174
EuropaFrankrijkSerrisArthur375971
278EuropaItaliëVeronaAngelo2458154
EuropaFrankrijkAymeric275891
EuropaDuitslandDuisburgDaniel435832
Noord-AmerikaUSAAtlantaRandy485821
282EuropaVerenigd KoninkrijkLondonAdam495793
EuropaDuitslandKirchhainChristian375771
EuropaBelgiëJelle2757122
EuropaVerenigd KoninkrijkStoke-on-TrentMat435782
286EuropaVerenigd KoninkrijkCardiffJames215652
EuropaDuitslandMünsterSina65641
288Noord-AmerikaUSADaytonJarrett255521
EuropaBelgiëGhentSven2955122
290EuropaNederlandMaastrichtDan465482
EuropaItaliëNovaraGianluca3154103
EuropaFrankrijkDunkerqueScott2354102
293Noord-AmerikaUSABrian255311
EuropaDuitslandDanny305391
EuropaNederlandHelmondMisha3553122
EuropaDuitslandKaiserslauternThomas4253174
297EuropaNederlandEnschedeRonald455262
EuropaDuitslandWittenSven Wilhelm335271
299EuropaDuitslandMünchenAnnemarie305182
Noord-AmerikaCanadaMontrealMartin445162
Deze optie is alleen beschikbaar in Coaster-Count TOTAL!. Klik op de gele ster voor meer informatie.Coaster-Count TOTAL!
Niveau
Filter :AlpineButterflyAangedrevenWaterOnbepaald