Bezochte plaatsen

#ContinentLandStadGebruikerLeeftijdParkenLandenContinenten
1000+
1EuropaIerlandDublinRichard381130716
500+
2EuropaDuitslandKasselLutz52757426
3Noord-AmerikaUSAQueensMartin53668345
4EuropaDuitslandTina42642243
5EuropaDuitslandFrankfurtFelix31533485
400+
6Noord-AmerikaUSASilver SpringRick32497316
7EuropaFrankrijkNicolas34480154
8EuropaVerenigd KoninkrijkGavin39474465
9EuropaDuitslandNeussSven38431304
10EuropaDuitslandLauf an der PegnitzSusanne46421274
11EuropaVerenigd KoninkrijkSteve41413183
12EuropaNederlandBaarnWilco42411225
13EuropaZwitserlandBernMathias36409283
300+
14EuropaDuitslandMünchenFelix39384253
15EuropaDuitslandDinslakenSascha36377203
16EuropaDuitslandLars32345213
17EuropaFrankrijkUckangeJoseph28343183
18EuropaNederlandBoxmeerDirk30340214
19EuropaDuitslandDuisburgMichael31320172
20EuropaVerenigd KoninkrijkAndy47318233
21EuropaDuitslandHamburgNico39315203
22EuropaFrankrijkParisJbaptiste33308283
250+
23Noord-AmerikaUSAChicagoJim52297133
24EuropaDuitslandMartin33289161
25Noord-AmerikaUSAChicagoBetty61288183
26Noord-AmerikaUSAWashingtonCy51282213
27EuropaDuitslandDuisburgStephan40278154
28EuropaDuitslandDarmstadtThomas46277182
29EuropaDuitslandDirk52270203
30Noord-AmerikaUSAOrlandoJames33269173
31EuropaVerenigd KoninkrijkNic35264233
32EuropaDenemarkenJeppe49261223
33EuropaDuitslandDuchrothPatrick34259203
34EuropaDuitslandSven38257173
35EuropaVerenigd KoninkrijkNew HawRobin67255113
36EuropaLuxemburgGeorges52252162
37EuropaNederlandDordrechtSimon24251203
200+
38Noord-AmerikaUSAJoe53246113
39EuropaNederlandBjoern35243183
EuropaBelgiëWillebroekJonathan26243152
41Noord-AmerikaUSANew York CityJerry53241193
42Zuid-AmerikaBraziliëRio de JaneiroMaria Renata36237235
43Noord-AmerikaUSAGlassboroBill41236143
44EuropaVerenigd KoninkrijkCambridgeJordan23235183
45EuropaDuitslandSascha48234103
46EuropaDuitslandKoblenzMichael39218173
47EuropaVerenigd KoninkrijkStratford-upon-AvonJames21217173
48EuropaBelgiëLandenSammy34216163
49EuropaDuitslandDresdenEric Christopher29215203
EuropaDuitslandMarkus37215142
51EuropaVerenigd KoninkrijkManchesterNeil30214194
52EuropaVerenigd KoninkrijkManchesterDavid50209204
53EuropaVerenigd KoninkrijkHaltwhistleDavid54204133
54EuropaDuitslandQuedlinburgToni31203133
55EuropaBelgiëAarschotBjorn30202162
56Noord-AmerikaUSAFredericksburgMichael27201113
57EuropaNoorwegenEven49200394
150+
58Noord-AmerikaUSARaleighChelsea2619511
59EuropaDuitslandMarkus35194204
60EuropaBelgiëAntwerpenIgnace24193223
EuropaDuitslandJülichJanek24193112
EuropaDuitslandBöblingenVolker41193153
63EuropaDuitslandHeidenheim an der BrenzHenni37192151
EuropaZwedenNorrköpingJanne55192203
Noord-AmerikaUSAMechanicsburgJason3819221
66EuropaDuitslandLemgoJan-Arne40191162
67Noord-AmerikaUSALos AngelesDerek4119083
68EuropaFrankrijkMartiguesGaga33187173
EuropaBelgiëLokerenMario44187183
70EuropaDuitslandKölnRoman47185142
71EuropaDuitslandDüsseldorfOliver47184122
EuropaBelgiëRein33184203
73EuropaDuitslandKarlsruheFlorian38182152
74EuropaDuitslandAndernachKai43181143
75EuropaDuitslandKrefeldRene24180102
76EuropaDuitslandBöblingenHeiko50179142
77EuropaBelgiëAntwerpenTristan40178152
78EuropaDuitslandMarcus45177203
79EuropaDuitslandDominik27175143
Noord-AmerikaUSAPrinceton TownshipJules3117592
81EuropaBelgiëElke27173172
Noord-AmerikaUSAClevelandVejas32173124
83Noord-AmerikaUSASierra VistaAntoine40172183
EuropaVerenigd KoninkrijkChris51172143
85EuropaDuitslandDennis31171163
86EuropaDuitslandTroisdorfMarina30169102
87EuropaDuitslandWindeckKatrin38167133
Noord-AmerikaUSANathan3016762
89EuropaDuitslandBochumThorsten49166142
90EuropaNederlandEpeJeroen51165122
91EuropaDuitslandRiedstadtDaniel30164101
Noord-AmerikaCanadaMarc37164184
93EuropaDuitslandOldenburgFelix24154122
EuropaNederland's-HertogenboschLinda39154195
EuropaNederland's-HertogenboschMartijn44154195
EuropaDuitslandStephan35154121
97Noord-AmerikaUSATennesseeMatt4015393
98EuropaDuitslandWaldalgesheimFrank39151122
EuropaBelgiëGentFrederik28151143
100Noord-AmerikaUSAAndrew31150103
100+
101EuropaDuitslandWalsrodeJonas29144132
AustraliëAustraliëPriscilla30144154
103EuropaVerenigd KoninkrijkBillingshurstWilliam27143154
104EuropaDuitslandChristian25141123
EuropaDuitslandBuchholz in der NordheideEike-Erik31141153
106Noord-AmerikaUSACasey3713941
107EuropaVerenigd KoninkrijkStoke-on-TrentWill31138143
108EuropaBelgiëVeurneWilly29137153
109EuropaDuitslandMaulburgMarco41136123
EuropaDuitslandMartin3513671
EuropaDuitslandDorstenMarvin23136132
112EuropaBelgiëAffligemLennert20134132
113Noord-AmerikaUSADavid2813242
EuropaBelgiëKortrijkDries29132112
EuropaVerenigd KoninkrijkOwain27132164
116EuropaBelgiëStabroekGlenn29131225
117EuropaDuitslandGießenDaniel30130133
118EuropaFrankrijkLilleAnthony28129103
119EuropaBelgiëMerelbekeJoren30128122
120AziëVerenigde Arabische EmiratenDubaiDavid45127183
121EuropaVerenigd KoninkrijkAndrew34124122
122EuropaOostenrijkWienAlexander37123163
123Noord-AmerikaUSARussell2812243
124EuropaZwitserlandKüsnachtDaniel39120225
EuropaNederlandHilversumDennis3312092
EuropaVerenigd KoninkrijkShenfieldJames40120204
EuropaDenemarkenHorsensNick32120132
128Noord-AmerikaUSASan DiegoJeremy25119103
EuropaNederlandOmmenRobin30119143
130EuropaBelgiëBob3911871
131EuropaDuitslandAdrian31115205
132Noord-AmerikaUSALouisvilleCorey2411421
133EuropaBelgiëAarschotHermans36113122
EuropaDuitslandLangerweheMalte3411391
135EuropaFrankrijkCréteilEric50112153
136Noord-AmerikaCanadaKitchenerIain37111123
Noord-AmerikaUSABrooklynJonathan33111133
138EuropaDuitslandBad Münder am DeisterLars3911061
EuropaDuitslandInning am AmmerseePaul19110131
140EuropaNederlandVeldhovenDennis42109103
Noord-AmerikaUSAVictoria3310992
142Noord-AmerikaUSASan FranciscoAndrew3010883
EuropaDuitslandRauenbergChristian27108112
EuropaDuitslandHannes33108174
145EuropaFrankrijkKintzheimAlexandre23107163
Noord-AmerikaUSAAntonio2610773
EuropaDuitslandHeinsbergStephan30107112
148EuropaDuitslandKerstin3610651
149EuropaDuitslandRoland37105112
150Noord-AmerikaUSALas VegasKeltan1810372
151EuropaBelgiëJimmy31102112
152EuropaDuitslandMünsterBastian3710061
50+
153Noord-AmerikaUSAWaukeeThad4099113
154EuropaBelgiëYves2898112
155Noord-AmerikaUSAAnthony289732
EuropaVerenigd KoninkrijkAylesburyTom3797122
EuropaNederlandEindhovenYouri2497174
158EuropaDuitslandSandra409561
EuropaDuitslandHildenStefan359571
160Noord-AmerikaUSADaytonAdam289342
EuropaDuitslandJasmin159361
Noord-AmerikaUSAJonathan369353
163EuropaDuitslandWillichTobias279292
164Noord-AmerikaUSANew YorkMichael289154
EuropaSpanjeAlicanteQuique2991113
166EuropaBelgiëKalmthoutJens2490132
EuropaItaliëLissoneMatteo3690123
EuropaDuitslandHamburgMike2090122
EuropaDuitslandDelmenhorstTom2590143
170Noord-AmerikaUSANew BedfordChris238911
EuropaZwitserlandDaniel3989163
EuropaDuitslandLüdenscheidGeorg Alexander428951
Zuid-AmerikaBraziliëSão PauloLucas Ferraz368993
EuropaDuitslandMettmannMichael4089132
EuropaVerenigd KoninkrijkMike3389112
176Noord-AmerikaUSABeaver FallsJason478821
EuropaFrankrijkLyonJulien4088143
EuropaItaliëMatteo3388143
179EuropaItaliëLissoneAlessandra3587123
180EuropaDuitslandHannoverSven308671
181EuropaDuitslandDonaueschingenAlexander518592
EuropaDuitslandFrankfurt am MainSimon3085112
183Noord-AmerikaUSAArielle288422
Noord-AmerikaUSAEdwardsvilleJason378452
Noord-AmerikaCanadaTorontoJeff408472
Noord-AmerikaUSARichmondKyle298492
EuropaDuitslandChemnitzMarc2984143
188EuropaDuitslandKarlsfeldWolfgang438192
189EuropaFrankrijkParisJérémie2880122
EuropaZwitserlandNathalie2480122
191EuropaFrankrijkRexpoëdeBenoit387992
EuropaDuitslandMatthias2479121
EuropaNederlandEindhovenSavannah117983
194Noord-AmerikaUSARyan387841
195EuropaZwitserlandChristophe2377204
EuropaDuitslandMaximilian2577113
197EuropaFrankrijkReimsAlexandre3176123
EuropaBelgiëMatthieu3676103
199EuropaVerenigd KoninkrijkScarboroughAdam3075143
EuropaDuitslandMannheimMarkus3775113
EuropaFrankrijkMarne-la-ValléeMathis2275194
EuropaDuitslandMerzigSimon2875133
203EuropaDuitslandBochumFelix2574112
EuropaDuitslandHamburgTom3474113
EuropaZwitserlandZürichTony3174173
206EuropaDuitslandArne2673134
EuropaNederlandMarvin297381
EuropaFrankrijkChâlons-en-ChampagneMathieu337392
EuropaFrankrijkParisPierre3473123
Noord-AmerikaUSARick507321
211Noord-AmerikaUSANew Smyrna BeachAndrew4572103
Noord-AmerikaUSANaugatuckMichael357252
Noord-AmerikaUSAVinny497221
214EuropaVerenigd KoninkrijkEddie3971112
215Noord-AmerikaUSAEast NorthportDan247021
Noord-AmerikaUSAKiwi397011
EuropaFrankrijkXavier4270133
EuropaBelgiëYelle2270111
EuropaDuitslandHannoverYvonne297071
220EuropaDuitslandKölnChristian346973
AustraliëAustraliëAdelaideJohn446963
222Noord-AmerikaUSAAtascaderoAndrew376873
Noord-AmerikaUSAColumbusMarcus326842
Noord-AmerikaUSAButlerPaul246883
EuropaBelgiëTurnhoutTim266861
EuropaVerenigd KoninkrijkVik436892
227Noord-AmerikaUSABaltimoreAaron2167122
EuropaSpanjeMadridAntonio4867113
AustraliëAustraliëBrisbaneJacob306754
230EuropaDuitslandAmarda286671
Noord-AmerikaUSASanta CruzBob1366216
EuropaVerenigd KoninkrijkLorna326672
Noord-AmerikaUSAMiamiTaylor256694
234EuropaDuitslandLukas226561
Noord-AmerikaUSAVincent176521
236Noord-AmerikaUSADaniel256421
EuropaNederlandEindhovenTimber96483
Noord-AmerikaUSAWest OrangeTruman186432
239EuropaFrankrijkCompiègneMurielle 396392
EuropaBelgiëOlivier446372
Noord-AmerikaUSAPear196372
EuropaZwitserlandRalph3563122
243EuropaZwitserlandManuel296292
244EuropaVerenigd KoninkrijkCiall2661132
Noord-AmerikaUSASan DiegoJacqueline516132
EuropaDuitslandCloppenburgThorben356191
247EuropaFrankrijkCoupvrayAlexandre286093
EuropaFrankrijkVillefranche-sur-SaôneMichael3060102
249EuropaFrankrijkReimsAntoine2859174
EuropaFrankrijkParisLechevalier2559143
EuropaDuitslandNico185961
EuropaDuitslandIserlohnSebastian335962
EuropaDuitslandTimo3059102
EuropaBelgiëPont-à-Celleslogan255972
255EuropaFrankrijkSerrisArthur375861
EuropaBelgiëPont-à-CellesNicolas245872
EuropaDuitslandBürstadtSabrina375841
258EuropaVerenigd KoninkrijkLondonAdam495793
EuropaBelgiëJelle2757122
Noord-AmerikaUSAAtlantaRandy485721
261EuropaDuitslandKirchhainChristian365671
EuropaDuitslandConny 335641
Noord-AmerikaUSADaytonJarrett245621
264EuropaNederlandMaastrichtDan465482
EuropaDuitslandBarumKris315471
EuropaDuitslandMünsterSina65441
EuropaBelgiëGhentSven2854112
268Noord-AmerikaUSABrian255311
EuropaDuitslandDanny305391
EuropaBelgiëLesley2853113
EuropaFrankrijkDunkerqueScott2353102
272EuropaItaliëNovaraGianluca3152103
Zuid-AmerikaBraziliëSão PauloRoberto C3952123
EuropaNederlandEnschedeRonald445262
EuropaDuitslandWittenSven Wilhelm335271
EuropaDuitslandNürnbergSven395292
EuropaDuitslandKaiserslauternThomas4152174
278EuropaDuitslandMünchenAnnemarie305182
EuropaDuitslandBenjamin365182
EuropaVerenigd KoninkrijkStoke-on-TrentMat425172
Deze optie is alleen beschikbaar in Coaster-Count TOTAL!. Klik op de gele ster voor meer informatie.Coaster-Count TOTAL!
Niveau
Filter :AlpineButterflyAangedrevenWaterOnbepaald