Klassement bereden achtbanen

Toon locatie
Toon speciale achtbaantypes
Toon type achtbaan
Toon status
#ContinentLandStadGebruikerLeeftijdStaalHoutTotaal
1800+
1Noord-AmerikaUSAForest HillsMartin5216342061832
1200+
2Noord-AmerikaUSAMontgomery VillageRick3212351881398
3EuropaVerenigd KoninkrijkGavin3812221361356
4EuropaDuitslandFrankfurtFelix3111941161295
5EuropaNederlandBaarnWilco4211001701247
6EuropaVerenigd KoninkrijkSteve4011211671239
1000+
7Noord-AmerikaUSAWashingtonCy519971871154
8EuropaVerenigd KoninkrijkAndy479881701146
9EuropaDuitslandDirk529701661109
10EuropaFrankrijkUckangeJoseph289821191088
11Noord-AmerikaUSAChicagoBetty619371721087
12EuropaDuitslandMünchenFelix389671281081
13EuropaDuitslandLars329481431077
14Noord-AmerikaUSAChicagoJim529031681062
15EuropaFrankrijkNicolas349431221058
16EuropaDuitslandLauf an der PegnitzSusanne469401081044
17EuropaDuitslandNeussSven389161301043
18EuropaDuitslandGelsenkirchenVolker269531071040
19EuropaNederlandBoxmeerDirk299001361021
900+
20EuropaDenemarkenJeppe49860145995
21Noord-AmerikaUSANew York CityJerry52806180970
22EuropaNederlandDordrechtSimon23828126948
23EuropaVerenigd KoninkrijkManchesterDavid49804151938
24Noord-AmerikaUSAOrlandoJames32786171935
25EuropaLuxemburgGeorges51806141928
26Noord-AmerikaUSAJoe53763176912
27Noord-AmerikaUSAGlassboroBill41758160901
800+
28EuropaDuitslandDinslakenSascha35756128870
29EuropaVerenigd KoninkrijkNew HawRobin67734138869
30EuropaVerenigd KoninkrijkHaltwhistleDavid53716172864
31EuropaBelgiëLandenSammy34742129860
32EuropaVerenigd KoninkrijkStratford-upon-AvonJames21757106858
33EuropaVerenigd KoninkrijkNic3476491855
34EuropaDuitslandDuchrothPatrick33731127851
35EuropaDuitslandKoblenzMichael39726125843
36EuropaZwedenNorrköpingJanne55693154838
37Noord-AmerikaUSASierra VistaAntoine40675156822
38EuropaDuitslandDüsseldorfWolfgang5073767800
700+
39EuropaNederlandBjoern34671129796
EuropaDuitslandQuedlinburgToni30691109796
41EuropaVerenigd KoninkrijkRichard3470489792
42EuropaDuitslandDuisburgStephan3971085789
43EuropaBelgiëLokerenMario44685111781
44EuropaDuitslandAndernachKai42680103779
45EuropaBelgiëJo49655129769
46Noord-AmerikaUSAClevelandVejas32618161768
47Noord-AmerikaUSADallasJake27618146761
48Zuid-AmerikaBraziliëRio de JaneiroMaria Renata35626128752
49EuropaFrankrijkMartiguesGaga3364499743
50EuropaVerenigd KoninkrijkManchesterNeil2966084737
51EuropaBelgiëElke27623117735
52EuropaNederland's-HertogenboschLinda39594136726
53EuropaVerenigd KoninkrijkIan38627113723
54EuropaNederland's-HertogenboschMartijn43588136720
55EuropaVerenigd KoninkrijkCambridgeJordan2364274715
56EuropaBelgiëWaregemMatthias2861799712
57EuropaDuitslandDresdenEric Christopher2962191705
600+
58Noord-AmerikaUSANathan30564143699
59EuropaDuitslandMarkus35599108697
60EuropaBelgiëRein3360692695
61Noord-AmerikaUSAOaklandMichael27556140690
62EuropaBelgiëAntwerpenIgnace2462164681
63EuropaBelgiëWillebroekJonathan2560081677
64Noord-AmerikaCanadaMarc37572107676
65Noord-AmerikaUSAMechanicsburgJason37534135662
66EuropaDuitslandBöblingenVolker4158379661
67EuropaDuitslandDuisburgMichael3163043659
68AustraliëAustraliëPriscilla3056196657
69EuropaBelgiëAarschotBjorn3061650644
70EuropaDuitslandDominik2755289637
71EuropaDuitslandKarlsruheFlorian3855779633
72EuropaDuitslandBöblingenHeiko4955776632
73EuropaVerenigd KoninkrijkChris51496138630
74EuropaNoorwegenEven4855479629
75Noord-AmerikaUSAAndrew31498125622
EuropaDuitslandDarmstadtThomas4558846622
77Noord-AmerikaUSATennesseeMatt40515104618
78EuropaBelgiëMerelbekeJoren30511106614
79Noord-AmerikaUSARaleighChelsea26491117607
80EuropaDuitslandDennis3054364605
81EuropaDuitslandDuisburgBoris3754363604
500+
82EuropaBelgiëAntwerpenTristan3955850598
83EuropaDuitslandBochumThorsten4853566591
84EuropaNederlandEpeJeroen5149197571
85Noord-AmerikaUSAPrinceton TownshipJules3048788569
EuropaDuitslandSascha4756340569
87Noord-AmerikaUSADavid28444128566
88EuropaBelgiëStabroekGlenn2850170561
89EuropaBelgiëGentFrederik2847291560
90EuropaDuitslandMaulburgMarco4149759556
91Noord-AmerikaUSASan DiegoJeremy2545999555
92EuropaSpanjeAlicanteQuique2846993550
93EuropaDuitslandChristian2548763544
94Noord-AmerikaUSACasey37430124542
Noord-AmerikaUSARussell28434110542
96EuropaDenemarkenHorsensNick3245984540
97EuropaFrankrijkKintzheimAlexandre2247270539
98EuropaBelgiëVeurneWilly2946076533
99EuropaBelgiëKortrijkDries2845178525
100Noord-AmerikaUSANew York CityJonathan33405124520
101Noord-AmerikaCanadaKitchenerIain36395125513
EuropaDuitslandCologneTracy56400119513
103Noord-AmerikaUSASan FranciscoAndrew30409103510
EuropaDuitslandJülichJanek2345855510
105EuropaDuitslandKölnRoman4746744507
106EuropaDuitslandDüsseldorfOliver4744755501
Deze optie is alleen beschikbaar in Coaster-Count TOTAL!. Klik op de gele ster voor meer informatie.Coaster-Count TOTAL!
Niveau
Filter :AlpineButterflyAangedrevenWaterOnbepaald