Klassement bereden achtbanen

Toon locatie
Toon speciale achtbaantypes
Toon type achtbaan
Toon status
#ContinentLandStadGebruikerLeeftijdStaalHoutTOTAL!
2500+
1EuropaVerenigd KoninkrijkThe Royal Town of Sutton ColdfieldGeorge5926772352800
2EuropaIerlandDublinRichard4026132332721
2000+
3EuropaDuitslandAachenAnita5019522062124
1800+
4Noord-AmerikaUSAQueensMartin5317922151997
1600+
5EuropaDuitslandKasselLutz5214901821631
1500+
6Noord-AmerikaUSASilver SpringRick3213701961538
7EuropaDuitslandTina4213751521525
1400+
8EuropaVerenigd KoninkrijkGavin3913401381475
9EuropaDuitslandFrankfurtFelix3213111371432
1300+
10EuropaZwitserlandBernMathias3812211801381
11EuropaDuitslandEssenVolker3412401421360
1200+
12EuropaNederlandBaarnWilco4211431701287
13EuropaVerenigd KoninkrijkLondonSteve4111631671274
14Noord-AmerikaUSAWashingtonCy5110681891225
15EuropaFrankrijkParisJean-baptiste3410501631201
1100+
16EuropaDuitslandMünchenFelix3910761301188
17EuropaFrankrijkUckangeJoseph3010481421177
18EuropaDuitslandDirk5410261711167
19EuropaVerenigd KoninkrijkAndy4810061701164
20EuropaDuitslandLars3410031451125
21Noord-AmerikaUSAChicagoBetty629461761100
1000+
22EuropaVerenigd KoninkrijkRichard349671241090
23EuropaDuitslandHamburgNico419751251086
24EuropaNederlandBoxmeerDirk309421391065
25EuropaDuitslandLauf an der PegnitzSusanne489591101064
26Noord-AmerikaUSAChicagoJim549031681062
27Noord-AmerikaUSAGlassboroBill419101691055
28EuropaVerenigd KoninkrijkStratford-upon-AvonJames219161401048
29EuropaDuitslandNeussSven409171301044
30EuropaDuitslandMünchenSven409081211013
31EuropaVerenigd KoninkrijkNic358921191011
EuropaDuitslandDinslakenSascha368971311011
900+
33EuropaDenemarkenJeppe50860145995
34Noord-AmerikaUSAOrlandoJames33837174988
35EuropaNederlandDordrechtSimon24859127980
36Noord-AmerikaUSANew York CityJerry53812182978
37EuropaVerenigd KoninkrijkManchesterDavid50837152971
38EuropaLuxemburgGeorges54843143965
39EuropaVerenigd KoninkrijkNew HawRobin72821144960
40EuropaVerenigd KoninkrijkCambridgeJordan23815106920
41Noord-AmerikaUSASierra VistaAntoine40759164913
42EuropaDuitslandDresdenEric Christopher30797125912
Noord-AmerikaUSAJoe53763176912
44EuropaDuitslandAndernachKai43775136901
800+
45EuropaVerenigd KoninkrijkHaltwhistleDavid55738174886
46EuropaDuitslandAlsdorfMarkus42751140879
47EuropaDuitslandDüsseldorfWolfgang5081967877
48EuropaBelgiëLandenSammy34760129876
49EuropaDuitslandQuedlinburgToni31751128875
50EuropaNederlandKaatsheuvelRemko38770107869
51Noord-AmerikaUSAClevelandVejas32698172857
52EuropaVerenigd KoninkrijkManchesterNeil30753111856
EuropaDuitslandDuisburgStephan4177488856
54EuropaDuitslandDuchrothPatrick34733127852
55Noord-AmerikaUSALos AngelesDerek41732145847
EuropaDuitslandKoblenzMichael40730125847
57EuropaZwedenNorrköpingJanne57701154846
58EuropaBelgiëWillebroekJonathan2674089821
59EuropaBelgiëJo49687134804
60EuropaDuitslandTom35709108802
61EuropaNederlandBjoern35675130801
700+
62EuropaBelgiëLokerenMario44699111793
63EuropaFrankrijkMartiguesGaga3369299791
64EuropaBelgiëHuldenbergKris39676111779
65EuropaBelgiëElke27662120777
66EuropaBelgiëAarschotBjorn3272179768
67Noord-AmerikaUSAMadison HeightsAnna44628139762
68Noord-AmerikaUSAFredericksburgMichael27619145754
69Zuid-AmerikaBraziliëRio de JaneiroMaria Renata36627128753
70EuropaBelgiëKortrijkDries29635118748
71EuropaDuitslandMarkus38642112744
72EuropaBelgiëRein3464693736
73EuropaNederland's-HertogenboschLinda39601137734
74EuropaBelgiëAntwerpenIgnace2467165730
75EuropaNederland's-HertogenboschMartijn44595137728
76EuropaBelgiëRoeselareMatthias3062199716
77Noord-AmerikaUSANathan32569143704
600+
78Noord-AmerikaUSATennesseeMatt40583114696
79Noord-AmerikaCanadaMarc37584107688
80EuropaVerenigd KoninkrijkKelsey3762679684
81EuropaDuitslandDennis3162068682
82EuropaDuitslandDarmstadtThomas4665348681
83EuropaDuitslandBöblingenVolker4159881678
84Noord-AmerikaUSAMechanicsburgJason39548136677
85EuropaDuitslandDuisburgMichael3464343672
86Noord-AmerikaUSAAndrew31531133663
87EuropaVerenigd KoninkrijkChris51524140660
88EuropaDuitslandKarlsruheFlorian4157281650
EuropaDuitslandBöblingenHeiko5057378650
90EuropaDuitslandDominik2755289637
91EuropaDuitslandTobias33526115636
92EuropaBelgiëMerelbekeJoren31530107634
93EuropaBelgiëAntwerpenTristan4059350632
94EuropaDuitslandMarcus4558056630
95EuropaNoorwegenEven4955479629
96EuropaVerenigd KoninkrijkOwain2853594628
EuropaDuitslandBochumThorsten4957267628
98EuropaBelgiëGentFrederik2853093620
99Noord-AmerikaUSASan DiegoJeremy27514105615
100Noord-AmerikaUSAGlenn32490136613
EuropaDuitslandMaulburgMarco4255262613
102Noord-AmerikaUSARaleighChelsea26493117609
103EuropaDuitslandKrefeldRene2453474603
104Noord-AmerikaUSAPrinceton TownshipJules3151395602
500+
105EuropaBelgiëStabroekGlenn2953571596
106EuropaDuitslandDelmenhorstTom28484112594
107EuropaVerenigd KoninkrijkBillingshurstWilliam2753156587
108EuropaDuitslandChristian2552265579
109EuropaNederlandEpeJeroen5349297572
Noord-AmerikaUSARussell28459115572
111EuropaDuitslandSascha4856440570
112Noord-AmerikaUSADavid28444128566
EuropaVerenigd KoninkrijkShenfieldJames4047598566
114EuropaDuitslandJülichJanek2451058563
115EuropaSpanjeAlicanteQuique2948094562
116EuropaDuitslandAndre4246499561
117EuropaZwitserlandKüsnachtDaniel4253735560
118Noord-AmerikaUSAAntonio26448107552
119EuropaFrankrijkKintzheimAlexandre2347870545
120Noord-AmerikaUSACasey38431125544
EuropaBelgiëAarschotHermans3850150544
122EuropaDenemarkenHorsensNick3245984540
123EuropaDuitslandKölnRoman4750044538
EuropaBelgiëVeurneWilly2946576538
125Noord-AmerikaUSASan FranciscoAndrew31429107534
126Noord-AmerikaUSALas VegasKeltan1844390533
127EuropaDuitslandHannes3547259530
EuropaDuitslandDüsseldorfOliver4747755530
129EuropaDuitslandWalsrodeJonas2947657526
Noord-AmerikaUSABrooklynJonathan33409126526
Noord-AmerikaUSAWoodridgeSteve3943399526
132Noord-AmerikaUSAAnthony28414114525
133Noord-AmerikaUSALouisvilleCorey26395127517
134Noord-AmerikaCanadaKitchenerIain37396125514
EuropaDuitslandCologneTracy58401119514
136EuropaDuitslandHamburgMike2042488512
137EuropaDuitslandAdrian3344858503
Deze optie is alleen beschikbaar in Coaster-Count TOTAL!. Klik op de gele ster voor meer informatie.Coaster-Count TOTAL!
Niveau
Filter :AlpineButterflyAangedrevenWaterOnbepaald