Klassement bereden achtbanen

Toon locatie
Toon speciale achtbaantypes
Toon type achtbaan
Toon status
#ContinentLandStadGebruikerLeeftijdStaalHoutTOTAL!
1800+
1Noord-AmerikaUSAQueensMartin5216472061845
1400+
2Noord-AmerikaUSAMontgomery VillageRick3212401881402
1200+
3EuropaVerenigd KoninkrijkGavin3812451371380
4EuropaDuitslandFrankfurtFelix3112061181308
5EuropaNederlandBaarnWilco4211001701247
6EuropaVerenigd KoninkrijkSteve4111211671239
1000+
7Noord-AmerikaUSAWashingtonCy5110001871157
8EuropaVerenigd KoninkrijkAndy479881701146
9EuropaDuitslandDirk529691661108
10EuropaFrankrijkUckangeJoseph289821191088
11Noord-AmerikaUSAChicagoBetty619371721087
EuropaDuitslandMünchenFelix389731281087
13EuropaDuitslandLars329501431079
14EuropaNederlandBoxmeerDirk299291381052
15EuropaDuitslandLauf an der PegnitzSusanne469411081045
16EuropaDuitslandNeussSven389171301044
900+
17EuropaDenemarkenJeppe49860145995
18Noord-AmerikaUSANew York CityJerry52806180970
19EuropaNederlandDordrechtSimon23829126949
20EuropaVerenigd KoninkrijkManchesterDavid49804151938
21Noord-AmerikaUSAOrlandoJames32786171935
22EuropaLuxemburgGeorges51806141928
23Noord-AmerikaUSAJoe53763176912
24Noord-AmerikaUSAGlassboroBill41765160907
EuropaDuitslandDinslakenSascha36792129907
800+
26EuropaVerenigd KoninkrijkStratford-upon-AvonJames21782106883
27EuropaVerenigd KoninkrijkHaltwhistleDavid53732174880
28EuropaVerenigd KoninkrijkNew HawRobin67734138869
29EuropaBelgiëLandenSammy34742129860
30EuropaVerenigd KoninkrijkNic3576591856
31EuropaDuitslandDuchrothPatrick33732127851
32EuropaDuitslandKoblenzMichael39726125843
33EuropaZwedenNorrköpingJanne55693154838
34Noord-AmerikaUSASierra VistaAntoine40677156824
35EuropaDuitslandDüsseldorfWolfgang5073767800
700+
36EuropaNederlandBjoern34671129796
EuropaDuitslandQuedlinburgToni30691109796
38EuropaVerenigd KoninkrijkRichard3470489792
39EuropaDuitslandDuisburgStephan3971185790
40EuropaDuitslandAndernachKai43685103783
41EuropaBelgiëLokerenMario44686111781
42EuropaBelgiëJo49655129769
43Noord-AmerikaUSAClevelandVejas32619161768
44EuropaFrankrijkMartiguesGaga3364599744
45EuropaVerenigd KoninkrijkManchesterNeil3066084737
46Noord-AmerikaUSALos AngelesDerek41625130727
47EuropaNederland's-HertogenboschLinda39594136726
48EuropaVerenigd KoninkrijkCambridgeJordan2364974722
49EuropaNederland's-HertogenboschMartijn43588136720
50EuropaBelgiëWaregemMatthias2861799712
51EuropaDuitslandDresdenEric Christopher2962591709
600+
52Noord-AmerikaUSANathan30564143699
53EuropaDuitslandMarkus35600108698
54EuropaBelgiëRein3360692695
55EuropaBelgiëWillebroekJonathan2660881684
56EuropaBelgiëAntwerpenIgnace2462364682
57Noord-AmerikaCanadaMarc37577107681
58Noord-AmerikaUSAMechanicsburgJason37539135667
59EuropaDuitslandDuisburgMichael3163343662
60EuropaDuitslandBöblingenVolker4158379661
61AustraliëAustraliëPriscilla3056096656
62EuropaBelgiëAarschotBjorn3061850646
63Noord-AmerikaUSAAndrew31519125643
64EuropaDuitslandDominik2755289637
65EuropaDuitslandBöblingenHeiko4955976634
66EuropaDuitslandKarlsruheFlorian3855779633
67EuropaVerenigd KoninkrijkChris51496138630
68EuropaDuitslandDennis3056864629
EuropaNoorwegenEven4955479629
70EuropaDuitslandDarmstadtThomas4558946623
71Noord-AmerikaUSATennesseeMatt40516104619
72EuropaBelgiëMerelbekeJoren30511106614
73Noord-AmerikaUSARaleighChelsea26491117607
74EuropaBelgiëGentFrederik2851593605
500+
75EuropaBelgiëAntwerpenTristan4055950599
76EuropaDuitslandBochumThorsten4953566591
77EuropaNederlandEpeJeroen5149197571
78Noord-AmerikaUSAPrinceton TownshipJules3048888570
EuropaDuitslandSascha4756440570
80Noord-AmerikaUSADavid28444128566
81EuropaBelgiëStabroekGlenn2850470564
82EuropaDuitslandMaulburgMarco4149859556
83Noord-AmerikaUSASan DiegoJeremy2545999555
84EuropaSpanjeAlicanteQuique2946993550
85EuropaDuitslandChristian2548763544
86Noord-AmerikaUSACasey37431124543
87EuropaFrankrijkKintzheimAlexandre2347570542
Noord-AmerikaUSARussell28434110542
89Noord-AmerikaUSAAntonio26436107540
EuropaDenemarkenHorsensNick3245984540
91EuropaBelgiëVeurneWilly2946076533
92EuropaBelgiëKortrijkDries2845278525
93Noord-AmerikaUSANew York CityJonathan33405124520
94Noord-AmerikaCanadaKitchenerIain37395125513
95Noord-AmerikaUSASan FranciscoAndrew30409103510
EuropaDuitslandKölnRoman4747044510
97EuropaDuitslandJülichJanek2345855509
98EuropaDuitslandDüsseldorfOliver4744755501
Deze optie is alleen beschikbaar in Coaster-Count TOTAL!. Klik op de gele ster voor meer informatie.Coaster-Count TOTAL!
Niveau
Filter :AlpineButterflyAangedrevenWaterOnbepaald