Klassement bereden achtbanen

Toon locatie
Toon speciale achtbaantypes
Toon type achtbaan
Toon status
#ContinentLandStadGebruikerLeeftijdStaalHoutTOTAL!
2000+
1EuropaIerlandDublinRichard3824762302598
1800+
2Noord-AmerikaUSAQueensMartin5316712081872
1400+
3EuropaDuitslandKasselLutz5214431811584
4Noord-AmerikaUSASilver SpringRick3212721891435
1200+
5EuropaVerenigd KoninkrijkGavin3912471371382
6EuropaZwitserlandBernMathias3612041801365
7EuropaDuitslandTina4212161411355
8EuropaDuitslandFrankfurtFelix3112281201332
9EuropaNederlandBaarnWilco4211001701247
10EuropaVerenigd KoninkrijkSteve4111271671245
1000+
11Noord-AmerikaUSAWashingtonCy5110101871167
12EuropaVerenigd KoninkrijkAndy479881701146
13EuropaFrankrijkParisJbaptiste339861611136
14EuropaDuitslandDirk529721661111
15EuropaDuitslandMünchenFelix399811281095
16Noord-AmerikaUSAChicagoBetty619391721089
EuropaFrankrijkUckangeJoseph289831191089
18EuropaDuitslandLars329501431080
19Noord-AmerikaUSAChicagoJim529031681062
EuropaDuitslandLauf an der PegnitzSusanne469561101062
21EuropaFrankrijkNicolas349431221058
22EuropaNederlandBoxmeerDirk309291381052
23EuropaDuitslandNeussSven389171301044
24EuropaDuitslandHamburgNico399141061006
900+
25EuropaDuitslandDinslakenSascha36883131999
26EuropaDenemarkenJeppe49860145995
27Noord-AmerikaUSANew York CityJerry53808180972
28EuropaVerenigd KoninkrijkManchesterDavid50828152964
29EuropaNederlandDordrechtSimon24829126949
30Noord-AmerikaUSAOrlandoJames33794171943
31EuropaDuitslandSven38843104932
32EuropaLuxemburgGeorges52806141928
33Noord-AmerikaUSAGlassboroBill41775161918
34Noord-AmerikaUSAJoe53763176912
800+
35EuropaVerenigd KoninkrijkStratford-upon-AvonJames21791107891
36EuropaVerenigd KoninkrijkHaltwhistleDavid54732174880
37EuropaVerenigd KoninkrijkNew HawRobin67734138869
38EuropaBelgiëLandenSammy34744129861
39EuropaVerenigd KoninkrijkNic3576891859
40EuropaDuitslandDuchrothPatrick34732127851
41EuropaDuitslandKoblenzMichael39728125845
42EuropaZwedenNorrköpingJanne55697154842
43Noord-AmerikaUSASierra VistaAntoine40678156825
44EuropaDuitslandDuisburgStephan4073487815
700+
45EuropaNederlandBjoern35671129796
EuropaDuitslandQuedlinburgToni31691109796
47EuropaDuitslandAndernachKai43691103788
48EuropaBelgiëLokerenMario44686111781
49EuropaBelgiëWillebroekJonathan2669486773
50EuropaFrankrijkMartiguesGaga3367199770
Noord-AmerikaUSAClevelandVejas32620162770
52Zuid-AmerikaBraziliëRio de JaneiroMaria Renata36627128753
53EuropaVerenigd KoninkrijkManchesterNeil3066084737
54EuropaBelgiëElke27624117736
55Noord-AmerikaUSALos AngelesDerek41627131730
EuropaDuitslandDresdenEric Christopher2964991730
57EuropaNederland's-HertogenboschLinda39594136726
58EuropaVerenigd KoninkrijkCambridgeJordan2364974722
59EuropaNederland's-HertogenboschMartijn44588136720
60Noord-AmerikaUSAFredericksburgMichael27576141710
EuropaBelgiëRein3362192710
62Noord-AmerikaUSANathan30568143703
600+
63EuropaDuitslandMarkus35600108698
64EuropaBelgiëAntwerpenIgnace2462764686
65Noord-AmerikaCanadaMarc37577107681
66Noord-AmerikaUSAMechanicsburgJason38544136673
67EuropaDuitslandDuisburgMichael3163343662
68EuropaDuitslandBöblingenVolker4158379661
69AustraliëAustraliëPriscilla3056096656
70EuropaDuitslandDennis3159067651
71EuropaBelgiëAarschotBjorn3062050647
72Noord-AmerikaUSAAndrew31521125645
73EuropaDuitslandDominik2755289637
74EuropaDuitslandBöblingenHeiko5055976634
75EuropaDuitslandKarlsruheFlorian3855779633
76EuropaVerenigd KoninkrijkChris51496138630
77EuropaNoorwegenEven4955479629
78EuropaDuitslandDarmstadtThomas4659246626
79Noord-AmerikaUSATennesseeMatt40516104619
80EuropaBelgiëMerelbekeJoren30514106617
81EuropaBelgiëGentFrederik2852493614
82Noord-AmerikaUSARaleighChelsea26491117607
EuropaDuitslandBochumThorsten4955067607
500+
84EuropaDuitslandMarcus4554955599
EuropaBelgiëAntwerpenTristan4055950599
86EuropaBelgiëKortrijkDries2952182598
87Noord-AmerikaUSAPrinceton TownshipJules3149288574
88EuropaBelgiëStabroekGlenn2951171572
89EuropaNederlandEpeJeroen5149197571
90EuropaDuitslandSascha4856440570
91Noord-AmerikaUSADavid28444128566
92EuropaVerenigd KoninkrijkBillingshurstWilliam2750753560
93Noord-AmerikaUSASan DiegoJeremy25460100557
94EuropaDuitslandMaulburgMarco4149859556
95EuropaSpanjeAlicanteQuique2946993550
96EuropaDuitslandChristian2548863544
97Noord-AmerikaUSACasey37431124543
98EuropaFrankrijkKintzheimAlexandre2347570542
Noord-AmerikaUSARussell28434110542
100Noord-AmerikaUSAAntonio26436107540
EuropaDenemarkenHorsensNick3245984540
102EuropaBelgiëVeurneWilly2946076533
103EuropaDuitslandJülichJanek2447256523
104Noord-AmerikaUSABrooklynJonathan33406124521
EuropaDuitslandKölnRoman4748144521
106EuropaVerenigd KoninkrijkShenfieldJames4042896519
107Noord-AmerikaUSASan FranciscoAndrew30415103516
108Noord-AmerikaCanadaKitchenerIain37395125513
109EuropaDuitslandDüsseldorfOliver4744955503
Deze optie is alleen beschikbaar in Coaster-Count TOTAL!. Klik op de gele ster voor meer informatie.Coaster-Count TOTAL!
Niveau
Filter :AlpineButterflyAangedrevenWaterOnbepaald