Klassement bereden achtbanen

Toon locatie
Toon speciale achtbaantypes
Toon type achtbaan
Toon status
#ContinentLandStadGebruikerLeeftijdStaalHoutTOTAL!
2500+
1EuropaIerlandDublinRichard3825482322669
2000+
2EuropaDuitslandAachenAnita5018932052067
1800+
3Noord-AmerikaUSAQueensMartin5317212111923
1600+
4EuropaDuitslandKasselLutz5214701811610
1400+
5Noord-AmerikaUSASilver SpringRick3212821901445
6EuropaDuitslandTina4212671421407
7EuropaDuitslandFrankfurtFelix3212881301402
1300+
8EuropaVerenigd KoninkrijkGavin3912581371393
9EuropaZwitserlandBernMathias3712111801371
1200+
10EuropaVerenigd KoninkrijkLondonSteve4111531671268
11EuropaNederlandBaarnWilco4211001701247
12Noord-AmerikaUSAWashingtonCy5110521871207
1100+
13EuropaVerenigd KoninkrijkAndy4810061701164
14EuropaFrankrijkParisJbaptiste3410131621163
15EuropaFrankrijkUckangeJoseph2810251351147
16EuropaDuitslandMünchenFelix3910081281122
17EuropaDuitslandDirk539741691115
1000+
18Noord-AmerikaUSAChicagoBetty619431761097
19EuropaDuitslandLars339641431093
20EuropaVerenigd KoninkrijkRichard349671241091
21EuropaDuitslandLauf an der PegnitzSusanne469581101063
22Noord-AmerikaUSAChicagoJim539031681062
23EuropaNederlandBoxmeerDirk309361391059
24EuropaFrankrijkNicolas349431221058
25EuropaDuitslandHamburgNico409541141054
26EuropaDuitslandNeussSven389171301044
27EuropaDuitslandDinslakenSascha368841311000
900+
28EuropaDenemarkenJeppe49860145995
29Noord-AmerikaUSAGlassboroBill41843163984
30EuropaDuitslandSven39885112981
31Noord-AmerikaUSANew York CityJerry53809182975
32EuropaVerenigd KoninkrijkManchesterDavid50829152963
33EuropaVerenigd KoninkrijkNic35849111960
34Noord-AmerikaUSAOrlandoJames33805171954
35EuropaNederlandDordrechtSimon24831126951
36EuropaVerenigd KoninkrijkStratford-upon-AvonJames21823127942
37EuropaVerenigd KoninkrijkNew HawRobin68796142935
38EuropaLuxemburgGeorges52806141928
39Noord-AmerikaUSAJoe53763176912
800+
40EuropaVerenigd KoninkrijkHaltwhistleDavid54738174886
41EuropaBelgiëLandenSammy34755129871
42EuropaDuitslandAndernachKai43741126857
43EuropaDuitslandDuchrothPatrick34732127851
44EuropaZwedenNorrköpingJanne55701154846
EuropaDuitslandKoblenzMichael39729125846
46Noord-AmerikaUSASierra VistaAntoine40689160840
47EuropaDuitslandAlsdorfMarkus42713130831
48EuropaDuitslandDuisburgStephan4074488826
49EuropaDuitslandDüsseldorfWolfgang5075367816
50Noord-AmerikaUSALos AngelesDerek41690139801
EuropaBelgiëJo49684134801
52EuropaDuitslandQuedlinburgToni31693111800
700+
53EuropaNederlandBjoern35671129796
EuropaBelgiëWillebroekJonathan2671886796
55EuropaBelgiëLokerenMario44691111785
56EuropaFrankrijkMartiguesGaga3368299781
57Noord-AmerikaUSAClevelandVejas32624162774
58EuropaBelgiëHuldenbergKris39670111773
EuropaVerenigd KoninkrijkManchesterNeil3068694773
60EuropaVerenigd KoninkrijkCambridgeJordan2368977765
61Zuid-AmerikaBraziliëRio de JaneiroMaria Renata36627128753
62EuropaBelgiëAarschotBjorn3170577751
63EuropaDuitslandDresdenEric Christopher2966591746
64EuropaDuitslandMarkus35642112744
65EuropaBelgiëElke27629118742
66Noord-AmerikaUSAFredericksburgMichael27602145739
67EuropaNederland's-HertogenboschLinda39599137732
68EuropaBelgiëRein3463993729
69EuropaBelgiëAntwerpenIgnace2465465714
EuropaBelgiëRoeselareMatthias2861999714
71Noord-AmerikaUSANathan30568143703
600+
72Noord-AmerikaUSATennesseeMatt40582113694
73Noord-AmerikaCanadaMarc37577107681
74EuropaDuitslandBöblingenVolker4159881678
75Noord-AmerikaUSAMechanicsburgJason38544136673
76EuropaDuitslandDennis3161068672
77EuropaDuitslandDuisburgMichael3263443663
78Noord-AmerikaUSAAndrew31529130658
79AustraliëAustraliëPriscilla3056096656
80EuropaDuitslandKarlsruheFlorian3857281650
EuropaDuitslandBöblingenHeiko5057378650
82EuropaVerenigd KoninkrijkChris51513138647
83EuropaDuitslandDarmstadtThomas4661146645
84EuropaDuitslandDominik2755289637
85EuropaBelgiëMerelbekeJoren31528107632
86EuropaNoorwegenEven4955479629
EuropaBelgiëAntwerpenTristan4059050629
88EuropaBelgiëKortrijkDries2954684625
89EuropaBelgiëGentFrederik2852893618
EuropaDuitslandMarcus4556856618
91Noord-AmerikaUSARaleighChelsea26491117607
EuropaDuitslandBochumThorsten4955067607
500+
93EuropaBelgiëStabroekGlenn2952671587
94Noord-AmerikaUSAGlenn32467131586
95EuropaVerenigd KoninkrijkOwain2749886584
96Noord-AmerikaUSAPrinceton TownshipJules3149288574
97EuropaNederlandEpeJeroen5249197571
98EuropaDuitslandSascha4856440570
99EuropaDuitslandChristian2551364569
100Noord-AmerikaUSASan DiegoJeremy26468103568
EuropaDuitslandMaulburgMarco4151059568
102Noord-AmerikaUSADavid28444128566
103EuropaVerenigd KoninkrijkBillingshurstWilliam2751154565
104EuropaSpanjeAlicanteQuique2948094562
105EuropaDuitslandAndre4246399560
106EuropaDuitslandDelmenhorstTom26454104556
107EuropaVerenigd KoninkrijkShenfieldJames4046398554
108Noord-AmerikaUSARussell28443112553
109Noord-AmerikaUSACasey38431125544
110EuropaFrankrijkKintzheimAlexandre2347570542
111EuropaDenemarkenHorsensNick3245984540
112EuropaBelgiëVeurneWilly2946476537
113EuropaDuitslandJülichJanek2448256533
114EuropaDuitslandKrefeldRene2447363531
115EuropaDuitslandKölnRoman4749044530
116EuropaDuitslandHannes3346958526
Noord-AmerikaUSABrooklynJonathan33409126526
118Noord-AmerikaUSASan FranciscoAndrew31419103520
119EuropaDuitslandCologneTracy56401119514
120Noord-AmerikaCanadaKitchenerIain37395125513
EuropaDuitslandDüsseldorfOliver4745955513
122EuropaBelgiëAarschotHermans3646850512
123EuropaZwitserlandKüsnachtDaniel3948133504
124EuropaDuitslandAdrian3244858503
EuropaDuitslandWalsrodeJonas2945555503
Deze optie is alleen beschikbaar in Coaster-Count TOTAL!. Klik op de gele ster voor meer informatie.Coaster-Count TOTAL!
Niveau
Filter :AlpineButterflyAangedrevenWaterOnbepaald