Ritten 2017 2018

Start nu met het bijhouden van elke rit en bekijk een flink aantal nieuwe statistieken. Mogelijk gemaakt door onze App. Meer informatie!

#ContinentLandStadGebruikerLeeftijdHerhalingsrittenTotaal
ritten
Verschillende
achtbanen
Nieuwe
achtbanen
500+
1EuropaFrankrijkUckangeJoseph28519652257133
300+
2EuropaVerenigd KoninkrijkStoke-on-TrentMillie153783995921
3EuropaDuitslandAndernachKai42306416192110
150+
4EuropaDuitslandGelsenkirchenVolker26198356253158
100+
5EuropaDuitslandBochumThorsten4812317810055
6EuropaDuitslandDarmstadtThomas4510618513879
7EuropaDuitslandBarumKris30100208161108
75+
8EuropaDuitslandDresdenEric Christopher2996310259214
9Noord-AmerikaUSALake PlacidAustin27761075031
50+
10EuropaDuitslandDinslakenSascha356214911687
11Noord-AmerikaUSAWest OrangeTruman17521108458
25+
12EuropaZwitserlandManuel294313311690
13Noord-AmerikaUSAMardela SpringsChristopher324013612196
14Noord-AmerikaUSAPasadenaCarter2131553324
15EuropaDuitslandMünchenFelix3830202201172
16EuropaVerenigd KoninkrijkManchesterNeil2925696344
1+
17Noord-AmerikaCanadaJulien2123919168
18Noord-AmerikaUSAWhite PlainsMichael2419524133
Noord-AmerikaUSAVinny491911711198
20Noord-AmerikaUSAMuncieTalor3217272510
EuropaFrankrijkParisYann3317302613
22EuropaBelgiëLandenSammy3415838168
23Noord-AmerikaUSAJenn2513545341
24EuropaDuitslandBenjamin361218126
25EuropaNederlandEpeJeroen51615149
26EuropaDuitslandBöblingenVolker415747469
27EuropaDuitslandKarlsruheFlorian384696965
28Noord-AmerikaUSAForest HillsMartin523193193190
29EuropaFrankrijkTournusClément322331
AziëVerenigde Arabische EmiratenDubaiDavid452323230
Noord-AmerikaUSAWest Valley CityIsaac26222-
32EuropaDuitslandDuisburgBoris371626261
EuropaZwedenNorrköpingJanne551171716
Noord-AmerikaUSAAtlantaJason36111-
EuropaDuitslandDüsseldorfOliver471196196195
Noord-AmerikaUSAClevelandVejas321106106105
Noord-AmerikaUSAVincent A171939392
EuropaNederlandBaarnWilco421858584
EuropaFrankrijkHirsingueYannick28110109
Deze optie is alleen beschikbaar in Coaster-Count TOTAL!. Klik op de gele ster voor meer informatie.Coaster-Count TOTAL!
Niveau
Filter :AlpineButterflyAangedrevenWaterOnbepaald